Youtube Video Kodunu üyelere kısıtlama

Başlatan omuforum.net, 23 Mar 2016, 22:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

Forumdaki üyelerin foruma video eklemesini nasıl engelliyebilirim izinlerden flan bakdım göremedim sadece ben eklemek istiyorum bide forum sayfasındayken youtube video tam ekran olmuyor mobılde oluyor nasıl düzeltebilirim bunu

tarantula901

Eklenilen videoların çoğu youtube videosu ise videoları iframe olarak ekleyebilirsiniz. Eski videolari sonradan duzenlersiniz yada link olarak ekli kalır videoları html tagı arasına alarak yaparsin eger bu sekulde istersen nasil yapacagini anlatırım cepten yaziyirum yazim hatası olabilir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Mar 2016, 23:33Eklenilen videoların çoğu youtube videosu ise videoları iframe olarak ekleyebilirsiniz. Eski videolari sonradan duzenlersiniz yada link olarak ekli kalır videoları html tagı arasına alarak yaparsin eger bu sekulde istersen nasil yapacagini anlatırım cepten yaziyirum yazim hatası olabilir

youtube tam ekran sorununu nasıl cozebılırım pekı tam ekran olmuyor engellı sanırım bi yerden ?

tarantula901

Tiklayinca tam ekran olmasinimi istiyorsunuz iframe kodunumu kullanmaya karar verdin ona gore yazacagim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2016, 18:16Tiklayinca tam ekran olmasinimi istiyorsunuz iframe kodunumu kullanmaya karar verdin ona gore yazacagim

evet tam ekran olmasını isdiyorum eğer bu sekılde tam ekran olmuyorsa mecbur ıframe kullancaz yapcak bıse yok

tarantula901

Video eklemeyi sadece siz eklicekseniz iframeyi kullanin gereksiz bir yuk olmasin Sitenize egerki bu mod kullanmaya devam etmk isterseniz ben bu modu inceler yazarim

Ücretli Smf Destek İçin