Alternate User modunu kurunca forum ileti kısmı bozuldu

Başlatan cambaz1047, 24 Mar 2021, 15:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cambaz1047

Merhaba. Bir konuyu dilediğim zaman başka bir kullanıcıya aktarabilmem için kolay bir sistem ararken Alternate User modunu buldum. Kurduktan sonra iletileri düzenlerken üst kısımda çıkan bu hata ile karşılaştım. Modu kaldırdım fakat hatalar gitmedi. Tema kaynaklı bir sorun mu daha doğrusu sorun temaya mı işlendi yoksa smf e mi diye kontrol ettiğimde temayı değiştirdiğimde de sorun devam ediyordu. Hatanın post editleme ve post girme kısmına geldiğinde görüldüğünü fark edince orjinal smf dosyasının post kısmı ile değiştirdim yine de çözüm alamadım yardımcı olur musunuz ? Yedek almamıştım. Tekrar sil yükle yaparsam benim için çok kötü olacak.

Default temasında dil kısmından sorunu çözdüm teşekkür ederim yine de

tarantula901

Dil dosya ile alakali bir durum, diger kodlari eski yerine getirip bu modu kurdugun zaman dil kodlari eklenen dosyayi eke ekle kontrol edeyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin