Connection Problems Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 27 Nis 2015, 12:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Alıntı yapılan: KutluTürk - 07 Şub 2021, 20:08Usta, sql parçaladım,  önce 10 parçaya böldüm,  İlk DataStructure attım, 1. sql kabul etmedi,   21 parçaya böldüm gene hata verdi,  102 parçaya böldüm,    hepsini  attım   databaseye  yalız 39 tablo gösteriyor hala, yani  DataStructure i attığımda gösterilen verileri gösteriyor, neyse  siteye gireyim dedim   girmiyor,   upragde.php yi çalıştırayım dedim   turkveri54
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/turkcuturanci.com/httpdocs/turkcu/upgrade.php on line 47
Table 'turkveri54.smf_settings' doesn't exist
hatasını veriyor,   ne yapacaktım başka?

Elinizdeki yedek dursun yüklemede sorun yaşanıyor sanırım. db yüklemelerinde sorun yaşıyorsanız bu şekilde size ne kadar yardımcı olsam boş çünkü sürekli test yaparak sorunu ortadan kaldırıp yükleyebilirsiniz ancak.

Hostinginize söyleyin en son yedeği yüklesinler, şuan en iyisi bu bence
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Hostingin  pdo eklentisi kurması gerekmiş anladığım, hatayı Türkçeye çevirdim, google da arattım öyle söyleniyor, bakalım, hosting yetkililerine yazdım, PDO eklentisini kurarlarsa tekrar deriz, olmadı beyaz bayrağı çeker uzman bir yazılımcı raştırırım  :) sayende çok şey öğrendim, çok sağ olasın arkadaşım. Şimdi kendi siteme döneyim, şu icon u yapamadım, başka temalar araştırayım  :D işsizlikten forumlar verdik kendimizi  :D

tarantula901

Aynen pdo'dan dolayıda olabilir ben buradan tam olarak neyden kaynaklandığını emin olamadığım için bir şey söyleyemiyorum.

Boş boş takılmaktansa bu tür şeyleri araştırıp öğrenmek güzeldir, smf bir şey yaparken çok şey öğrenirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin