Seo Ayarlarından Actions (Eylem) Sayfaları Yapılandırılsın mı? Sorunu

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 22 Ksm 2015, 22:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Seo Ayarlarından Actions (Eylem) Sayfaları Yapılandırılsın mı? Sorunu
Sitemap sayfaları tüm biribirine girmiş durumda bunu nasıl düzeltebilirim.
Sadece dinogretmeni.com da sıkınıtı yok diğerleri hep sorunlu karışık durumda.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Site haritasını nasıl düzenli hale getirebilirim?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

actionu aktif etmeyi önermiyorum gerek yok ona söyle düşün admin panel yada profil alanlarına girişler site düzeni için gerekli linklerinin oluşturduğu sayfalar içeriyor oyuzden aktif etmeye gerek yok

sitemap birbirine girmiş derken ne sorunu var mesela
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Actions (Eylem) deki çentiği kaldırınca seo ayarları değişti. Artık aktifte etmek istemiyorum.
Sitemap sayfaları forum safya başından aşağıa doğru sıralalı değil hepis karışık durumda.

örneğin sosyalin sitemap ına bakın isteseniz örnek olsun diye...

Buyrun:http://www.sosyalbilimciler.com/index.php?action=sitemap

tarantula901

iki sitenin sitemapsına baktım ıkısıde sıralı şekilde sorun gorunmuyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Sosyal bilgilele bakarsanız aynı bölüme ait kategoriler önce tek parçaydı şimdi 5 / 10 parçaya bölünmüş.
Örneğin Sosyal Bilgiler Sunuları: önce hepsi alt altayken şimdi parça parça olmuş durumda.

Resimdeki bölümler hepsi alt altaydı tek kategori de olması gerekirken şimdi dağınık.

tarantula901

bu sorun actionu aktif ettikten sonramı oldu yoksa kapattıktan sonramı oldu

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

Ben onu anladım

Seo ile alakalı bir durum diğerlerinde sorun yokken dinogretmeni sitenizde sorun çıkıyorsa modla alakalı olmalı kaldırıp tekrar kurmak gerekiyor diye düşünüyorum

Ücretli Smf Destek İçin