Bir Hata Meydana Geldi! Kayıt olma işlemleri aktif değil. Smf Forum!

Başlatan turizmtasimacilik, 09 Ağu 2019, 15:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

Bir Hata Meydana Geldi! Kayıt olma işlemleri aktif değil.  Smf Forum!

Forum kayıt bölümünde böyle hata verdiğinin ve insanların kayıt olamadığını fark ettim,
Şu an kimse kayıt olamıyor, bunu nasıl düzeltebilirim?

tarantula901

Alıntı yapılan: turizmtasimacilik - 09 Ağu 2019, 15:01Bir Hata Meydana Geldi! Kayıt olma işlemleri aktif değil.  Smf Forum!

Forum kayıt bölümünde böyle hata verdiğinin ve insanların kayıt olamadığını fark ettim,
Şu an kimse kayıt olamıyor, bunu nasıl düzeltebilirim?

test adında bir uyelik açtım sitenizde admin onaylı sanırım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Evet üyeliğinizi gördüm, siz kayıt olmadan önce başka bir forumdan gelen destekle sorunu gidermiştim, kayıt olunabiliniyor şimdi, fakat kayıt olan üyeye site mesaj göndermesi gerek miyor mu? Onay veya bilgi tarzında...?
Site bilgi göndermiyor, ayrıca ERROR LOG altına hata kaydediyor,

Hata türü: Genel
"xxxxx' adresine e-posta gönderilemedi.
www.xxxxx.com/forum/index.php?action=signup2

tarantula901

Siteniz mail ayarları aktif olmadığı için mail göndermiyor. Şu konudaki adımları uygulayın.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin