Smf galeri

Başlatan celalyagmur, 14 Şub 2020, 17:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Bu modu kurdum,türkçe olmadı sadece ayarlar ve kotagoriler yazıyor türkce diğer bütün menü ing.Talimatlarınızı harfiyen yaptım ama olmadı türkçe ekteki resmede bakabilirsiniz.
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Sorunun daha iyi çözebilmem için bundan sonra modun ilgili konusuna yazın.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Modun ilgili konusuna 120 gündür cevap yazılmıyor,bunun yerine yeni konu açın uyarısını dikkate alarak yeni konu açtım...Kusura bakmayın yanlış olduysa...

tarantula901

yorum yazılmaması o konu aktif olmadığı anlamına gelmiyor.

sorunuzu ılgılı konuya yazmanızı söylememdeki amaç bilmediğim bir mod olur o mod hangisi olduğunu anlamak ve aynı sorunu yaşayanlar o moddaki yorumlara bakarak çözsün diye

sorun değil ancak bir dahaki sefere ilgili moda sorunuzu yazabilirsiniz.

eğer mod sitede yoksa yada farklı bir sorun varsa konu olarak açabilirsiniz ve sorunun açılması gereken kısım şurası http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?board=24.0

bahsetmiş olduğunuz mod şu mu http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=998.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam anladım dediginizi...Evet bu o mod...

tarantula901

dil yaması yuzde yuz türkçe olmayabilir ondan kaynaklı olabilir, siteniz utf8 mi ve ilgili dosya olarak utf8 olan dosyayı attınzı mı ftpye yada değiştireerek attınız mı?

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Zaten Modification.turkish-utf8.php olarak bende vardı bu dosya.Bunun icine o kodları ekledim.

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 15 Şub 2020, 09:10Zaten Modification.turkish-utf8.php olarak bende vardı bu dosya.Bunun icine o kodları ekledim.

içini kontrol edin bakın ing kelimeler var mı varsa türkçeye çevirebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur