Yatay Postbit İletiler Kısmında Kötü Duruyor

Başlatan garfieald, 20 Mar 2018, 12:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Yatay Postbit post alanında gayet düzgün fakat iletiler kısmında biraz hizasız. Nasıl düzeltiriz?

Ayrıca zaten iletiler kısmında yatay postbit olsun istemiyorum burada normal eski kalsın.

tarantula901

Konu içi profil alanını bu şekilde mi kullanacaksınız yoksa.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Resim attığım yer PM.

PM kısmı default normal olsun istiyorum. (YATAY POSTBİT YAPTIM FAKAT BURASINI BOZMUŞ BİRTEK BURASI YATAY OLMASADA OLUR DEFUALT OLSUN=

Yorum/Konu olan kısımda yatay postbit olsun istiyorum. (ZATEN YAPTIM ÖYLE)

tarantula901

Display.template.phpki profili ve classları kullanıyor o claslara değişiklik yapıldığında sorun oluşuyor.

yatay profil için kullandığını css kodları nelerdir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=138.msg485#msg485

Buradan tek tek kodları ekledim fakat gecitlinin yaptığı yorumdakini uyguladım sizinkinde fazla if else falan varmış gecitli sadeleştirilmişini paylaşmış onu ekledim.

SAMP için olan css ve diğer kısımlarıda
http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1128.0

buradan

Bu işlemler postbitimizi yataya dönüştürmek içindi, şimdi ufak ayrıntılara ve konu bütünlüğünü toparlamaya geçelim ardından arka tarafı örnek olarak gösterdiğim resimdeki gibi renklendireceğiz veya background resmi ekliyeceğiz.

bu iletiden sonra aldım

tarantula901

Konudaki anlatılanları yaptığınız istediğiniz hale gelmiyor mu?

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Yorum ve Konu açma kısmında sıkıntı yok sadece PM kısmıında böyle gözüküyor. PM kısmında yatay olmasına gerek yok bu alanın.

tarantula901

kullanmış olduğunuz pospit cssler nelerdir?

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

İlk önce display.template.php eke eklermisiniz. ardından aşağıdakileri uygulayın siz aşağıdaki kodları uygularken ben dosyada birşey kontrol edeceğim.

Eklemiş olduğunuz css kodlarının isimleri değiştirilmesi gerekiyor.

index.css

şunları ekle

.poster {
    float: left;
    width: 14em;
}

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Eklediğim CSS kodu ile PM alanı düzeldi.

tarantula901

Display.template.php eklermisin eke. birşey kontrol etmem lazım sorun çıkmaması için emin olmam gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin