[ÇÖZÜLDÜ] Kod Yardım

Başlatan garfieald, 27 Mayıs 2016, 23:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

<li class="greeting">', $txt['hello_member_ndt'], ' <span>', $context['user']['name'], '</span></li>

Arkadaşlar burada  ki kodlardan oluşan şey : Merhaba bangbang... benim istediğim : bangbang

nasıl düzeltiriz

HelloIamSoapy

<li class="greeting"> <span>', $context['user']['name'], '</span></li>

garfieald

Teşekkürler... Peki tıklayınca kendi profiline yönlendirmeyi nasıl yaparım?

HelloIamSoapy

<li class="greeting"> <span>', $context['user']['name'], $message['member']['link'], '</span></li>

garfieald

Kodu index.template.php de gerekli yere koydum ama olmadı nedense...

garfieald

Dostum bu olmadı nedense yardımını bekliyorum tekrardan! :)  yuhphii 

HelloIamSoapy

Yarın tekrar gözden geçireceğim.

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 28 Mayıs 2016, 11:51Kodu index.template.php de gerekli yere koydum ama olmadı nedense...

Olmadı derken sorun hiç birşeymi gözükmedi hatamı verdi ne oldu onu söyle bakayım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Her kategori içerisinde sağ üstte bangbang yazısı çıktı ama tıklanıp profile gitmedi hiç bir şekilde....

tarantula901

<li class="greeting"> <a href="',$message['member']['link'], '"><span>', $context['user']['name'],'</span></a></li>[code][/code]

şunu kullan
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Dediğim sorun yine oldu. Tıklayınca bir yere gitmiyor.... Her yerde böyle bangbang yazısı oluyor...

tarantula901

Kodu eklediğin dosyayı eke ekle ve hangi satırda satır sayısını soyle kontrol eedeyim.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

İndex template 168

<li class="greeting"> <span>', $context['user']['name'], '</span></li>
kodu buraya ekledim.

<li><a href="', $scripturl, '?action=unreadreplies">', $txt["bangbang"], '</a></li>';

tarantula901

<li class="greeting"> <a href="',$message['member']['link'], '"><span>', $context['user']['name'],'</span></a></li>
şu kodu ekle haber ver bende göreyim sitende

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ekledim bakabilirsin siteye yine aynı