URL deki linkleri isim şeklinde yapma

Başlatan DARHALL, 12 Nis 2016, 18:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DARHALL

S.a konu açınca url de değişik ve bana göre gereksiz (index.php?topic=1031) bir şekilde konular kısa şekilde ifade ediliyor onun yerine yazı şeklinde nasıl ifade edebiliriz aralarında tireler örnek turbobit-premium-hesap-13.04.2016 gibi mod mu kurmam gerek admin panelinde ayarı var mı nasıl bir çözüm yapabiliriz?

tarantula901

Smfde default ayar geldiği için link yapıları o şekilde.

Onun yerine pretty modunu kullanabilirsiniz ama bu modda db şişiriyor ama siteniz çok büyük değil se sorun olmaz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

DARHALL

Şuan henüz büyük değil ama büyüyecek :D alan olarak filan sıkıntı yok reseller sınırsız cpu %50

tarantula901

Başlarken hep öyle oluyor :D  1 sene sonra görüşürüz :D

Umarım sitenizde uzun süreli devam edersiniz :D başlangıç olarak pretty modunu kullanın ozaman
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

DARHALL

:D :D sıkıntı bir şeyse kurmiyim :D botları etkilemez dimi? hani faydası olucaksa kurmaktan yanayım olmıcaksa kurmiyim benim için bi + getirisi :D

tarantula901

Sadece bu modu kullanıpta oh hitler gelecek diye bekleyeceksen hiç kurma :D bu modun seoya etkisi var varsada yuzde yuz degıl belki 0.01 belki 0.10  vs katkı sağlar bilemiyorum :D

Ücretli Smf Destek İçin

DARHALL

yok ya öyle bir beklentim yok hani en ufak katkı bile benim için önemli o yüzden :D o kadarlık etkide olur etkisi varsa kurmaya değer :)

tarantula901

Ozaman tamam kullanabilirsin :D ne kadar etki okadar tepki :D faydası var  o modu eğerki sadece herşeyi ondan beklemeyeceksen :D

Ücretli Smf Destek İçin

DARHALL

yok yok herşeyi ondan beklemicem tabii kide konu açmadan ne olucak sanki :)

tarantula901

Yani ozmaan forumunda başarılar dilerim :D

Ücretli Smf Destek İçin