smf.gen.tr diye giriş yapınca hata var

Başlatan PolisForum, 17 Haz 2018, 20:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PolisForum

tarantula901

Uyardığın için teşekkürler. Bu sorunu biliyorum malesef çözüm arıyorum buna. ilk girişte sorun yaşarsanız ikinci kez tekrar girin sorun çözülecektir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

PolisForum

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Haz 2018, 17:23Uyardığın için teşekkürler. Bu sorunu biliyorum malesef çözüm arıyorum buna. ilk girişte sorun yaşarsanız ikinci kez tekrar girin sorun çözülecektir.
Aynen ikincide çözülüyor sorun .gen.tr den kaynaklı hocam

tarantula901

Alıntı yapılan: PolisForum - 19 Haz 2018, 17:33Aynen ikincide çözülüyor sorun .gen.tr den kaynaklı hocam

Evet biliyorum uyardığın için teşekkürler.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

bana bu sorun hiç denk gelmedi :D

bu arada sayın tarantula forumda size yardımcı olabilecek yöneticiler atamanız gekmekte anlaşılıorki tek yetişemiyorsunuz!Mod ve yardımcılar atayın bir an önce  SMF den gerçekten anlayan kişiler tabi olmak şartıyla

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 30 Haz 2018, 18:51bana bu sorun hiç denk gelmedi :D

bu arada sayın tarantula forumda size yardımcı olabilecek yöneticiler atamanız gekmekte anlaşılıorki tek yetişemiyorsunuz!Mod ve yardımcılar atayın bir an önce  SMF den gerçekten anlayan kişiler tabi olmak şartıyla

bildiginiz tanidiginiz vs varsa atayalim. Aslinda anlamayada gerek yok arama yapmak yeterli

Ücretli Smf Destek İçin