Profilde Ve Konu da Avatar.

Başlatan Unnormeh, 07 Haz 2020, 05:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unnormeh

Merhaba, profilde ve konu içerisinde avatar boyutları berden baksanız 30px gibi görünüyor yani default hali. Lakin ben bunu hem profilde hemde konu içerisinde büyültmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

NOT: BoardIndex&Avatar modu yüklü.

tarantula901

Eklentiler ve Avatarlar kısmından avatar ayarları avatator boyutunu ayarlayabilirsiniz. ayar yaptıktan sonra resimi tekrar yüklemeniz gerekir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Onları ayarladım ama herhangi bir değişiklik olmadı. Hatta uçuk pixeller yazmama rağmen hep aynı kaldı.

tarantula901

Yüklemiş olduğunuz resimi buraya eklermisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Avatarımda ki fotoğrafı yüklemeye çalışıyorum.  Bu arada Avatars on Board/MessageIndex modunu kaldırdıktan sonra biraz değişiklik oldu ama yine benim istediğim cinsten değil. Hem avatar boyutunu hemde söylediğim modu kullanmam lazım

tarantula901

avatar modunu yükleyin bana sitenin yetkili bir uyeliği pmden atın kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

tarantula901

yüklemiş olduğunuz avatar modu ile ilgili ayarları ayarlaman gerekiyordu.

ayarlar kısmında bulunan şu ayar pasif yapılmalıydı şuanda istediğiniz şekilde mi?

Define (global) other smf avatars with rounded borders?

Ücretli Smf Destek İçin

Unnormeh

Evet hocam istediğim şekilde. Teşekkür ederim.