Haraketli fotoğraf sorunu! [ACİL]

Başlatan Skrib, 07 Mayıs 2020, 02:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Skrib

Selamun Aleyküm, @tarantula901'in yakınlarda haraketli fotoğraf sorununa yanıt attığı kodları index.css içine attığımda şöyle bir problemle karşılaştım.

Kullandığım kodlar hepsi index.css içinde.
<div id="subheader" data-type="background" data-speed="3">
<div class="mover"></div>
</div>
#subheader {
height: 160px;
display: block;
width: 100%;
margin: 0 auto 0px auto;
position: relative;
overflow: hidden;
transform: translate3d(0, 0, 0);
}

#subheader > div {   
    width: 6340px;
    background: url('https://www.upload.ee/image/11645019/rodeobar.png');
    background-position: -20px;
    top: 0;
    left: 0;
    height: 100%;
    transform: translate3d(0, 0, 0);
}
#subheader .mover {
animation: moveSlideshow 80s linear infinite;
}

@keyframes moveSlideshow {
100% {
transform: translateX(-66.6666%);
}
}

#subheader-inner {
height: 160px;
margin: 0 auto;
display: table-cell;
vertical-align: middle;
}

#subheader .site-name {
color: #ffffff;
font-size: 3.077em;
text-align: center;
display: none;
}

#subheader p.site-description {
font-size: 1.538em;
text-align: center;
float: none;
height: auto;
}
Şimdiden teşekkür ederim.

tarantula901

Site adını profilinize giriniz resime bakarak yardımcı olamam bu konularda sitenize kodları attıktan sonra sorun neyden kaynaklandığını canlı olarak görmem gerek
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Skrib

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mayıs 2020, 03:20Site adını profilinize giriniz resime bakarak yardımcı olamam bu konularda sitenize kodları attıktan sonra sorun neyden kaynaklandığını canlı olarak görmem gerek
Şuan mobilde olduğum için koyamıyorum fakat site linki tam olarak bu
https://countdown-stories-roleplay.com/testing

tarantula901

ektekini deneyin ve css dosyasına şunuda ekleyin.

div#subheader {
    height: 200px;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Skrib

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mayıs 2020, 15:30ektekini deneyin ve css dosyasına şunuda ekleyin.

div#subheader {
    height: 200px;
}
Attığınız kodu denedim fakat bişey değişmedi, attığınız index.template.php dosyasını tam olarak ne yapmam gerek açıklayabilir misiniz?

tarantula901

Alıntı yapılan: Skrib - 07 Mayıs 2020, 16:04Attığınız kodu denedim fakat bişey değişmedi, attığınız index.template.php dosyasını tam olarak ne yapmam gerek açıklayabilir misiniz?

Bana attığınız index.template.php dosyasını kullanmış olduğunuz temanızdan attıysanız aynı şekilde benim attığım index.template.php dosyasını sitenizde kullanmış olduğunuz temanın içine atmanız gerekiyor. dosyayı tema kklasorune atmadan çalışmaz

Ücretli Smf Destek İçin

Skrib

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mayıs 2020, 17:57Bana attığınız index.template.php dosyasını kullanmış olduğunuz temanızdan attıysanız aynı şekilde benim attığım index.template.php dosyasını sitenizde kullanmış olduğunuz temanın içine atmanız gerekiyor. dosyayı tema kklasorune atmadan çalışmaz
Temamın içinde zaten böyle bir dosya bulunuyor fakat sizin attığınız dosya ile değiştirdiğimde site tamamen bozuluyor, her ne yaptıysam bir türlü çalıştıramadım, siteyi tekrardan kontrol edermisiniz? şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Skrib