index.php yi forum.php yapmak

Başlatan sas06, 26 Tem 2016, 14:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sas06

Merhaba arkadaşlar index.php yi forum.php yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz? Aşağıdaki denedim oldu fakat konulara girerken hata verdi

Sources/QueryString.php

Bul
$scripturl = $boardurl . '/index.php';

Değiştir

$scripturl = $boardurl . '/forum.php';

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sas06

Her hangi bir konuya girince bulunamadı diye uyarı çıkıyor ve site adresine girince 403 forbidden hatası veriyor

tarantula901

seo modu kullanıyormusunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sas06

tarantula901

Ftp anadizinde bulunan .htacces klasorunu açıp içindeki kodlardaki

index.php yi forum.php olarak değiştirin.

Ücretli Smf Destek İçin

sas06

dediği yaptım düzelmedi hocam aynı

tarantula901

seo modunu pasif yapın ve kontrol edin bakalım seo modsuz çalışacakmı

Ücretli Smf Destek İçin