Header Button Renklendirme Yardım !!

Başlatan Toretto, 22 Tem 2016, 17:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Toretto

burdaki header buttonlarını her birini farklı renk yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ? nereden ayarlanıyor acaba ve button isimlerini degiştirecegim

tarantula901

Türkçe dil dosyası index.turkish.php yada utf8 olanı bulun sonrasında yazayım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Toretto

tarantula901

Languaes klasorunde bulunan index.turkish-utf8.php dosyasını bulup hedaerdeki yazıları bulun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Toretto

öyle bir dosya yok hocam baktım

tarantula901

index.turkish.php varmı kontrol edin default klasoru içerisinde bulunan languages klasoru içerisindeki

Ücretli Smf Destek İçin

Toretto

Toretto

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin