Download Sistemi smf 2.0.8 Türkçe Olması Hk.

Başlatan feza38, 26 Ksm 2014, 17:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

feza38

Merhaba iyi akşamlar siteme Download Sistemi smf 2.0.8 kurdum. Türkçe dil dosyalarıda attım ama Türkçe olmadı.
Yardımlarınızı bekliyorum
hamit

tarantula901

Dil dosyalarını hangi dosyaya attınız ve sitenizin dili utf8 mi

bu arada ilgili konuya yazarsanız daha iyi olacaktır bu konuda sorun yaşayanlar için çözüm olmuş da olur

ilgili konu http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=28.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

feza38

Dil dosyalarını ftp den themes dosyasındaki default klasördeki languages attım.
sitenin dili nerden yapılıyor bilgim yok

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

feza38

tarantula901

şunu kullanman gerekıyor Downloads.turkish.utf8.php

Ücretli Smf Destek İçin

feza38

Downloads.turkish.utf8.php dosyasının içeriğine gerekli kodları yapıştırdam ftp den attım ama sonuç aynı dili değişmedi