Rankları Düzene Sokma

Başlatan Eren2, 21 Ksm 2019, 01:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar, bu "Çevrim İçi" üye listesinin altına eklediğimiz ranklar oluyor ya örnek; Web Master, Root, Guest, Admin diye rank açtık diyelim bunları görünür yapınca ben bunları sıralamak istiyorum mesela Admin, Web Master Roo, Guest yapmak istiyorum bu sıralamayı nasıl yapabilirim modu falan varmı?

tarantula901

Hepsini kaldırıp sırasıyla açın sıraya girmesi lazım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Ksm 2019, 02:19Hepsini kaldırıp sırasıyla açın sıraya girmesi lazım
Olmuyor, rankı sırayla ekliyorum otomatik kafasına göre yerlere ekliyor mesela Level 1 Admin Level 2 admin diye ekliyorum level 1, level 2 nin üstüne çıkıyor otomatik yer belirliyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 21 Ksm 2019, 14:33Olmuyor, rankı sırayla ekliyorum otomatik kafasına göre yerlere ekliyor mesela Level 1 Admin Level 2 admin diye ekliyorum level 1, level 2 nin üstüne çıkıyor otomatik yer belirliyor

Admin 8 i 1 olarak değiştirince düzende değişiklik oluyor mu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Ksm 2019, 23:31Admin 8 i 1 olarak değiştirince düzende değişiklik oluyor mu

evet sanırım alfabeye gore otomatk ayarlıyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 21 Ksm 2019, 23:59evet sanırım alfabeye gore otomatk ayarlıyor

Düzeliyorsa bu şekilde ayarlayın.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Ksm 2019, 15:38Düzeliyorsa bu şekilde ayarlayın.

Öyle nasıl ayarlayacağım? örnek;
en üst yetkili en altta en düşük yetki en üstte gözüküyor abcdefg alfabesine göre otomatik ayarlıyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 23 Ksm 2019, 18:40Öyle nasıl ayarlayacağım? örnek;
en üst yetkili en altta en düşük yetki en üstte gözüküyor abcdefg alfabesine göre otomatik ayarlıyor

En başta admin 8'in ismini admin 1 olarak değiştir bak bakalım yer olarak hangi tarafa gidiyor.

oradaki yetki için hangi modu kullanıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Ksm 2019, 16:20En başta admin 8'in ismini admin 1 olarak değiştir bak bakalım yer olarak hangi tarafa gidiyor.

oradaki yetki için hangi modu kullanıyorsunuz.
Mod kullanmıyorum Üye Grupları olarak oradan yetki ekliyorum A - Z alfabesine göre otomatik ranklar sıralanıyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 24 Ksm 2019, 21:26Mod kullanmıyorum Üye Grupları olarak oradan yetki ekliyorum A - Z alfabesine göre otomatik ranklar sıralanıyor.

istediğiniz şekilde olmuyor nu

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Ksm 2019, 22:23istediğiniz şekilde olmuyor nu

Hayır olmuyor ben mesela Level 1 admin - Level 2 Admin diye sıralamak isterken forumda altta karışık gözüküyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 05 Ara 2019, 23:00Hayır olmuyor ben mesela Level 1 admin - Level 2 Admin diye sıralamak isterken forumda altta karışık gözüküyor

Sitenizi kontrol edebilmem için profilinize kullandığınız site adresini girin ve değiştirmeyin.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 07 Ara 2019, 12:12düzelttim

Size yardımcı olamayacağım sürekli farklı site profile link ekleyerek yardım istiyorsunuz ancak belirtmiş olduğunuz site ile hiç alakası yok.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ara 2019, 16:21Size yardımcı olamayacağım sürekli farklı site profile link ekleyerek yardım istiyorsunuz ancak belirtmiş olduğunuz site ile hiç alakası yok.

Şuanki sitem doğru bana ait fakat, şöyle bir sorun var ben Custom Form Modu kuracaktım bir uyarı geldi bozabilir forumu vs ben yedekleri alarak modu kurdum site bozuldu scripti attım sql dosyasınıda seçip yükle diyorum dönüyor dönüyor "Incorrect format parameter" hatası veriyor ve sql dosyasını yükleyemiyorum.