Undefined index: approved hatası

Başlatan Revision, 23 Tem 2020, 00:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Revision

smf mentions modu kurdum. Konu/mesaj açarken birini etiketlediğim zaman sorun yok. Ama önceden açılmış bir konuyu/iletiyi editleyip birini etiketleyip kaydettiğimde bu hatayı alıyorum.

ilgili satırdaki kod: mentions_process_store($msgOptions['mentions'], $msgOptions['id'], $msgOptions['subject'], $msgOptions['approved']);

tarantula901

Mod kurulumu yaparken hatalı bir kısım oldu mu o kısımları manuel olarak eklediniz mi?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Revision

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Tem 2020, 01:15Mod kurulumu yaparken hatalı bir kısım oldu mu o kısımları manuel olarak eklediniz mi?

hatalı birşey olmadı şu konudaki geliştirici yorumu ile olayı çözdüm. https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=522005.msg3695332#msg3695332

Fakat bir konu aklıma takıldı geliştiricinin Ah okay, find both instances of dediği kod Subs-Post.php de bende iki tane. Yorumda ikisinide verdiğim kodla değiştirin mi diyor yoksa bir tanesini mi?

mentions_process_store($msgOptions['mentions'], $msgOptions['id'], $msgOptions['subject'], $msgOptions['approved']);bundan 2 tane var bende. birisi 2443 de birisi 1054 te falan. Ah okay, find both instances of diyor.

tarantula901

Ayri ayri degistirip test edin sorunsuz hangisinde calisiyorsa o kalsin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin