SMF forum iç ve dış linkler / url nasıl yeni pencerede açılır?

Başlatan turizmtasimacilik, 07 Ksm 2019, 11:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

SMF forum iç ve dış linkler / url nasıl yeni pencerede açılır? Mod kullanmadan nasıl yapılır tavsiyesi, veya hangi mod bu iş için uygun?

tarantula901

Alıntı yapılan: turizmtasimacilik - 07 Ksm 2019, 11:07SMF forum iç ve dış linkler / url nasıl yeni pencerede açılır? Mod kullanmadan nasıl yapılır tavsiyesi, veya hangi mod bu iş için uygun?

Otomatik olarak mı yapılmasını istiyorsunuz yoksa manuel olarak mı?

Bahsettiğiniz olay konu içinde olan linkler mi?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Tüm linklere tıklanınca yeni pencerede açılmasını istiyorum.
Kategoriler, konu başlıkları, konu içerisinde içe ve dışa verilmiş diğer linkler vs...tümü...

tarantula901

Alıntı yapılan: turizmtasimacilik - 07 Ksm 2019, 22:07Tüm linklere tıklanınca yeni pencerede açılmasını istiyorum.
Kategoriler, konu başlıkları, konu içerisinde içe ve dışa verilmiş diğer linkler vs...tümü...

çok değişiklik yapman gerekiyor.

link kodlarına şunu ekleyin target="_blank" kodunu eklerseniz tüm linkler yeni sekmede açılır bu dediğiniz çok zor ve meşakatlidir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Phpbb'de function dosyası içerisinde tüm <a href=  arkasına target="_blank" ekleyerek kolayca yapmıştım tek dosyadan,

SMF 'de href="" kuralları hangi dosya içinden çalışıyor bulamadım.

tarantula901

Alıntı yapılan: turizmtasimacilik - 08 Ksm 2019, 19:53Phpbb'de function dosyası içerisinde tüm <a href=  arkasına target="_blank" ekleyerek kolayca yapmıştım tek dosyadan,

SMF 'de href="" kuralları hangi dosya içinden çalışıyor bulamadım.

Her sistem farklı çalışır smfde öyle bir özellik yok malesef.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik