Footer'da değişiklik?

Başlatan Him74, 01 Eyl 2016, 22:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Merhabalar,
Resimdeki kırmızı olarak belirttiğim alanlardaki yazıların mavi olarak belirttiğim alanda görünmesini ve kırmızı alanların tasarımda görünmemesini istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

SaMania

Onları kaldırdığın gibi sitende binbir türlü telif hakkı uyarısı çıkar uyandırayım.

Him74

Alıntı yapılan: SaMania - 02 Eyl 2016, 13:02Onları kaldırdığın gibi sitende binbir türlü telif hakkı uyarısı çıkar uyandırayım.

Uyarınız için teşekkür ederim lakin ben telif haklarını kaldırmak istemiyorum ki zaten. Sadece daha derli toplu görünmesini istiyorum. Şu ana biri başka yerde diğer başka yerde.. Ekran resminde gösterdiğim mavi alanda yer alması, tasarımı daha şık gösterecektir.

Him74

tarantula901

Bunu renk değişikliği yaparak uygulayabilirsiniz.

Profilinize sitenizi güncelleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Eyl 2016, 13:27Bunu renk değişikliği yaparak uygulayabilirsiniz.

Profilinize sitenizi güncelleyin.

Merhaba hocam. İtiraf etmem gerekiyor ki kişisel nedenlerinizden dolayı smf'ye teknik destek sağlayamadığınız zamanlarda yokluğunuzu yoğun bir şekilde hissediyorum. Hoş geldiniz. :)

İlgili alanı güncelledim.

Hocam mesajıma resim ekledim. 1 ve 2 no'lu alanı ortadan kaldırıp, oradaki copyright linklerini 3 nolu alandan yayınlamak istiyorum. Tabi mümkünse ve üstelik copyright ihlaline yol açmazsa..

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

tarantula901

ara

#footer .smf_copyright {
    float: left;
    line-height: 48px;
}

değiştir.

#footer .smf_copyright {
    float: left;
    /* line-height: 48px; */
}

ara

#footer_box {
    background-color: rgba(38, 50, 56, 0.74);
    height: 48px;
    color: #CFD8DC;
    position: relative;
}

değiştir

#footer_box {
    /* background-color: rgba(38, 50, 56, 0.74); */
    height: 48px;
    color: #CFD8DC;
    position: relative;
}

şunu dene-yin bakalım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Hocam, Allah razı olsun. Teşekkürler. :)

tarantula901

Rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin