Ziyaretçilere özel duyuru

Başlatan Relies_, 11 Eyl 2021, 10:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Relies_

Forumun üstünde ziyaretçilere özel duyuru gözüksün istiyorum nasıl yapabilirim kodu hazırladım.

Şöyle kategorinin en üstünde gözüksün istiyorum hangi div'in üstüne ekleyeceğim kodu.

<div class="paydayduyurusu" style="width: 100%;
    padding: 15px;
    position: relative;
    border-top: 8px solid #2ed573;
    background: #c3f3d7;
    color: #23ad5c;
    border-radius: 4px;
    display: -ms-flexbox;
box-shadow: 0px 6px 6px -1px rgba(50, 50, 50, 0.58);
    text-align: left;
    margin-bottom: 15px;">
<div class="payday-content">
<b><i class="fas fa-clock"></i> Şu anda 2x Payday aktif, sunucumuza giriş yaparak iki katı maaş ve XP kazanabilirsiniz!</b>
</div>

</div>

tarantula901

Her sayfada gözükmesini istiyorsanız index.template.php sadece anasayfada gözükmesini istiyorsanız boardindex.template.php dosyasını eke ekleyin kodları kontrol edip yerini söyliyeyim.

Daha kolay yardımcı olabilmem için site adresini profilinize girmeniz gerekmektedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Relies_

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Eyl 2021, 13:58Her sayfada gözükmesini istiyorsanız index.template.php sadece anasayfada gözükmesini istiyorsanız boardindex.template.php dosyasını eke ekleyin kodları kontrol edip yerini söyliyeyim.

Daha kolay yardımcı olabilmem için site adresini profilinize girmeniz gerekmektedir.

Ekleyeceğim yeri buldum fakat ziyaretçilerde gözükmesi için kodun üstüne birkaç satır kod eklemem gerekiyor sanırım guestli birşeydi tam hatırlamıyorum. O konu hakkında yardıma ihtiyacım var kod

<div class="paydayduyurusu" style="width: 100%;
    padding: 15px;
    position: relative;
    border-top: 8px solid #2ed573;
    background: #c3f3d7;
    color: #23ad5c;
    border-radius: 4px;
    display: -ms-flexbox;
 box-shadow: 0px 6px 6px -1px rgba(50, 50, 50, 0.58);
    text-align: left;
    margin-bottom: 15px;">
 <div class="payday-content">
 <b><i class="fas fa-clock"></i> Şu anda 2x Payday aktif, sunucumuza giriş yaparak iki katı maaş ve XP kazanabilirsiniz!</b>
 </div>

</div>

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Relies_