SMF 2.0.11 Paypal Ödemeler Hakkında

Başlatan oguzdemir39, 19 Mar 2016, 20:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oguzdemir39

Merhaba,

2.0.11 smf forum kullanıyorum.daha önceki versiyonlarda da aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Ödemeler sonrasında normal üyenin özel bir üyelik almasını istiyorum. seçeneği var aslında. üye ödeme yapıyor,paypal kabul ediyor ve siteye geri yönlendiriyor fakat üye admin panelde aktif olarak o üyelik grubunda görünmüyor.

Yardımcı olabileceğinizi umuyorum. Şimdiden teşekkürler...

tarantula901

Daha önce hiç kullandınız mı?

Çekirdek Ayarlar / Ücretli Abonelikler aktif edin.

Sonrasında admin panelde / Ücretli Abonelikler butonu çıkacaktır ona tıklayın.

Ekran "Abonelik" ekle tıklayın.

Ekrandaki ayarları kendinize göree ayarlayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

kullandım hocam. 2.0.6 diye hatırlıyorum sürümü de. fakat şimdi çalışmıyor. şöyle ki, ödemeyi yapıyor üye, admin panelde bakıyorum aktif olması gerekiyor ve ne kadar süresi kaldığını görmem gerekirken üyeliği tamamlanmış gösteriyor.

tarantula901

Yeni bir tane ücretli grup oluşturup kontrol edin.

demo bir uyelikle test edip çalışıp çalışmadığını bakın ücretli abonelikte seçeneklerde deneme var o kısmı aktif yapıp deneyin demo ile
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

deneme modunu da deniyorum. bu sefer ödeme yapacağım paypal adresinin şifresini yanlış sayıyor. admin panele dönüp bakıyorum, denemiş olduğum üyeliği tamamlanmış sayıyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: oguzdemir39 - 19 Mar 2016, 21:18deneme modunu da deniyorum. bu sefer ödeme yapacağım paypal adresinin şifresini yanlış sayıyor. admin panele dönüp bakıyorum, denemiş olduğum üyeliği tamamlanmış sayıyor.

Deneme o zaten çalışıyormu o şekilde. ilgili uyelık grup atanıor mu

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

çalışmıyor işte ne yazık ki. etkin yerine tamamlanmış görüyor üyeliği. sorun burda ve çözemiyorum.

tarantula901

ücretli uyelik oluşturdugun alanı duzenle tıklayıp resim çek at buraya bi bakayım

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

tarantula901

Son resimde tamamlanmış yazıor yani ilgili gruba atanmadımı o uye

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

hayır hocam atanmadı. etkin yazması gerekiyor aslında. süresi bitenleri sadece tamamlanmış olarak gösteriyor. ben bunu önceki sürümlerde sorunsuz kullanmıştım.

tarantula901

Ayarlar doğru şekilde daha öncede ve hala başka sitede ayarını yapıpta bu ayarlarda kullanan var sizde neden çalışmıyor bende anlayamadım.

İki tane paypal hesabınız var ise test etmeye çalışın bakalım ne tür bi hata verecek.

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

2 farklı paypal kullanıcım var deniyorum ama olmuyor. çıkamadım işin içinden...

tarantula901

denemeden yapmak zor tw varsa pcde pmden atın birlikte bilgisayarınızda deneyelim.

Ücretli Smf Destek İçin

oguzdemir39

pm den tw hesap detayını gönderdim. bakabilirsek sevinirim.