hızlı cevap duzenleme

Başlatan astro1, 19 Mar 2016, 14:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

hızlı cevabı aşşağıdaki butonu kaldırmak ıstıyorum kaldırıp CEVAPLA şeklindeki şey gibi olcak

smileyler renk seçme kalınlastırma felan

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Tam olarak yapmak istediğin nedir.?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 18:31Tam olarak yapmak istediğin nedir.?
yazdım ya
hızlı cevabı aşşağıdaki butonu kaldırmak ıstıyorum kaldırıp CEVAPLA şeklindeki şey gibi olcak

diye.Bu forumdada öyle mesela B I U S felan var butonlar üstte smiyleler şuan yazıyorum var mesela hemen yukarda resım ımg şeyi move şeyi herşey var
www.forumtim.com

astro1

Alıntı yapılan: astro1 - 19 Mar 2016, 18:45yazdım ya

diye.Bu forumdada öyle mesela B I U S felan var butonlar üstte smiyleler şuan yazıyorum var mesela hemen yukarda resım ımg şeyi move şeyi herşey var cevapla deyince hızlı cevapla ile aynı olsun ıstıyorum
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 19:06Şu modu kullanabilirsiniz : http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=973.new#new
burda ben + - kısmını kaldırmak ıstıyorum sureklı acık durmasını ?
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin