Beyaz Ekran Sorunu

Başlatan Big Master, 03 Haz 2015, 23:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Big Master

Hiç bir sorun yokken, son bir kaç gündür siteye tıkladığım zaman beyaz ekran geliyor. Hosting firmasına da ulaşamıyorum (sanırım iflas etmişler) acaba bu sorunun çözümü varmı arkadaşlar...

Sosyal Öğretmeni

Sitenizi de ekleyin ki canlı olarak soruna bakılsın.
Örneğin hangi site ....
İkincisi soruna yönelik görsel eklerseniz daha iyi olur.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

konu ile ilgili pm go derildi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Big Master

Öncelikle arkadaşlar herkese merhaba, gittikçe SMF forumları azalmaya başladı, destek konularına  da cevap veren arkadaşlarda azaldı.
İLgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Alıntı Yapauthor=tarantula901 ]
sitenizin ftpsine girin icinde bulunan cache klasorun icindeki index.php ve .htacces haric diger dosyalari silin siteye girin beyaz ekran sorunu duzelecek mi diye bakin

Maalesef düzelmedi beyaz ekran sorunu.

Alıntı Yapauthor=Sosyal Öğretmeni ]
Sitenizi de ekleyin ki canlı olarak soruna bakılsın.
Örneğin hangi site ....
İkincisi soruna yönelik görsel eklerseniz daha iyi olur.

Ekran REsmini atıyorum

Sİte adı : http://www.mynameisdiscover.com/

Resim; Siteye tıkyalınca bu şekilde açılıyor,

tarantula901

birde aklima fikir geldikce yazarim cepten anca bu kadar pc. basinda olsaydim kesin hallederdim ft p girip dosya izinleri 644 klasorler 755 mi bakin haricinde packages cache ve attach dosyasi 777 olabilir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Big Master

İlginiz için teşekkürler....

Tabloları kontrol ettim, pretty urls tablolarını boşalttım, sorun düzeldi,

ayrıca;

smf_messages
smf_log_topics
smf_log_spider_stats
smf_log_search_subjects
smf_log_errors
smf_log_digest

tablolarnı da boşaltsam sorun olurmu?

tarantula901

sorunun cozulmesine sevindim sakin o tablolara dokunma pm gonderdm

Ücretli Smf Destek İçin