Smf 2.0.10 - Profile.turkish.php (main sub template - eval?) Hatası

Başlatan medeniyetmuhendisi, 17 Mayıs 2015, 12:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Öncelikle tüm arkadaşlara selamlar. yaklaşık 3- hafta kadar önce smf 2.09 sürümümü 2.0.10 sürümüne güncelledim.

günceleme yaptıktan sonra sürekli

/Themes/default/languages/Profile.turkish.php (main sub template - eval?)

hatası alıyorum.

2.0.10 sürümüne ait dil dosyalarını yüklediğimde ise seo4 smf paneli kayboluyor. seo4 smf yi kaldırıp tekrar yüklerim olur biter diye düşündüm bu seferde seo4smf yi yüklemiyor. kul hakkına giriyorsun vs. tarzında ileti alıyorum ücretli aldığım mod bir yerlerimde patlamış oldu..

mod yapımcısı ile irtibat kurmaya çalıştım ama adamın umurunda değil. sallamıyor.ne attığım pm lere cevap veriyor nede sitesinde açtığım konulara cevap veriyor..

bu yüzden siteye kaç hafta önceki yedeği yüklemek zorunda kaldım. seo4 geri gelmiş oldu

ve 2.0.10 sürümüne güncelleyip bıraktım..

Şuan

/Themes/default/languages/Profile.turkish.php (main sub template - eval?)

hatası alıyorum yine.

bu hatayı nasıl giderebilirim seo4smf yi kaybetmeden.

verilecek cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

tarantula901

Aldığınız hatayı ve hata numarasınıda ekleyin.

seo için yapmanız gereken şu sitenizi 2 10 güncelleyin ücretsiz olan seoyu kullanın link yapısı değişerek herhangi bir hit kaybı olmayacaktır.

sizin yaptıgınızda olur tabi eski smf dosyalarını kullanıp 2 10 guncelleme aynı işi görür. sadece siteyi sıfırlayınca ücretli seoyu kullanamazsınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

tarantula901

yüklenilen modların goruntusunu ve hata veren dosyayı eke ekleyın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Forumda Yüklü Olan Modlar Resimde görülüyor

hata veren dosyayıda eke ekledim.

tarantula901

sorun tema ile ilgili bir sorun

siz temadan sonra display.template. dosyasında hiç değişiklik yaptınız mı

Display.template.php ve Modifications.turkish.php dosyasını eke ekleyin

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

onlarıda ekledim. değişiklik yaptığımı hatırlamıyorum. ama muhtemelen herhangi bir değişiklik yapmadım

tarantula901

default avatar per membergrop modunu kaldırıp sonra kontrol edin aynı hata cıkacakmı dıye

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mayıs 2015, 21:58default avatar per membergrop modunu kaldırıp sonra kontrol edin aynı hata cıkacakmı dıye

üstat dediğinizi denedim malesef aynı hatayı veriyor..

tarantula901

Alıntı yapılan: medeniyetmuhendisi - 17 Mayıs 2015, 22:27
Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Mayıs 2015, 21:58default avatar per membergrop modunu kaldırıp sonra kontrol edin aynı hata cıkacakmı dıye

üstat dediğinizi denedim malesef aynı hatayı veriyor..

temadankı displsy temaplteyı default ıle degısıp hata cıkacakmı bakın

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

selamlar teşekkür etmek için yazıyorum...

Kendi kullandığım temanın display.template.php dosyasını smf nin kendi default temsındaki displaytemplate.php dosyası ile değiştirdim sorun halloldu..

teşekkür ederim tarantula Allah razı olsun.

aklıma takıldı. peki bu farklı sorunlar oluşturur mu.. biri 930 satır idi. smf nin kendi displaytemplate dosyası 883 satır idi. herhangi bir fark varmı bu iki dosya arasında?

Ek : Şimdi bakınırken farkettim.  üyelerin avatar kısmı gözükmüyor. :D

tarantula901

değiştirmeni söyledim display.templateden kaynaklandıgını tam olarak emın olmak ıcın

default avatar per membergrop kaldırıp denedınızmı

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

denedim üstadım ama olmadı..
En sonunda temada değişikliğe gittim benim kendi temama çok benzeyen farklı bir tema yükledim ve sorun morun kalmadı ortada :D

desteğiniz için teşekkür ederim.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin