Guruplandırılmış üyelerde gurup başlığını gizleme

Başlatan cihancan, 22 Mar 2015, 09:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cihancan

Arkadaşlar smf 2.1 sürümünde profilde hem admin hemde yeni yazıyor. Guruplandırılmış üyelerde (admin ve yönetici gibi) mesaja göre gurupların görünmemesi ayarını nereden yapabiliyoruz.?

tarantula901

admin panel /Temalar ve Görünüm / Gruplandırılmış üyelerin grup başlıklarını gizle: kısmından
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Eğer bunu yaparsanız bu seferde bu olayacak.

Alıntı YapGruplandırılmış üyelerin grup başlıklarını gizle:
Bunu etkinleştirirseniz, ileti sayısına göre verilen üyelik seviyesi gösterilmeyecektir.
Herkes göründüğü gibi değil.

cihancan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Mar 2015, 14:41admin panel /Temalar ve Görünüm / Gruplandırılmış üyelerin grup başlıklarını gizle: kısmından
Hocam dediğiniz kısımda böyle bir seçenek bulamadım.

Sosyal Öğretmeni

Yönetim Merkezi Ã,»     Temalar ve Görünüm Ã,»     Yönet ve Yükle

burası olacak.........

cihancan

Hocam dediğiniz kısım ekteki resimdeki gibi. Öyle bir seçenek yok.

Sosyal Öğretmeni

Yönetim Merkezi Ã,»     Kullanılan Tema Ã,»     Tema Ayarları
zaten    kullanılan temaya tıklayınca burası açılıyor. Burası ben de kullanılan tema bölümü

cihancan

Hocam ilginize teşekkür ederim. Benim sitede veya dil dosyalarında bir sorun var galiba. Dediğiniz yer bende ekteki resimdeki gibi.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

üyeler kısmından / ileti moderasyonu / İleti Moderasyonunu Etkinleştir kısmından ayarlayın

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Desenize bizde boşu boşuna  kardeşimizi yorduk.
Kardeşim İnşallah kusurumuza bakmaz...Özür..........

cihancan

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 22 Mar 2015, 22:57Desenize bizde boşu boşuna  kardeşimizi yorduk.
Kardeşim İnşallah kusurumuza bakmaz...Özür..........
Rica ederim sevgili üstatlar. Asıl ben sizi yordum. Eksik olmayın