SMF 2.0.9 Sitemap

Başlatan MMH Forum, 15 Mar 2015, 13:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MMH Forum

Selamun Aleyküm , üstad şimdi ben en baştan smf 2.0.9 un kurulumunu yaptım Bu Temayı'da kullandım kurulumlar tamam şimdi ben nasıl sitemap kurucam benim sitede htaccess de yok veya var pek anlamıyorum görememişde olabilirim bana acil bi yardım edebilirmisiniz , pek bi bilgim yok bu işlerde kusura bakmayın fazla soru soruyorum.

Sosyal Öğretmeni

Özellikle ne istiyorsan ona göre mod kuracaksın. modları da buradan bulacaksın:

daha sonra sitemap içinde şunu  kullanabilirsin. smf özellik eklemek çok kolay yeterki bu sitede ki konuları oku hangisi isteğine uyuyorsa kurarsın.
Tavsiye: seo kuracaksan 3 -5 ay bekle ondan sonra kur bu dost nasihatidir.
Herkes göründüğü gibi değil.

MMH Forum

Bu seo tam olarak ne işe yarıyor ustam senin sitelerinde var görüyorum bu arada sitelerin güzel kardeşimi yönlendirdim bunlara :)

MMH Forum

Sitemap Türkçe Dil :

Modifications.turkish.php dosyasında ara   ( Temanızın languages klasörü içerisinde bulunur. )

Şunu aradımda benim kullandığım tema içerisinde yok , default temasının içinde var onu kullanıcam sıkıntı olurmu acaba ?

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: MMH Forum - 15 Mar 2015, 15:01Sitemap Türkçe Dil :

Modifications.turkish.php dosyasında ara   ( Temanızın languages klasörü içerisinde bulunur. )

Şunu aradımda benim kullandığım tema içerisinde yok , default temasının içinde var onu kullanıcam sıkıntı olurmu acaba ?

Zaten modlar default temaya yüklenir. Kullandığın tema için bu mod şu temalara da uygulanacak diye uyarı verir.
Sıkıntı olmaz. Yedeğini alarak kur sorun olursa tekrardan yedekleri atarsın. Hata veren yerlerin ekran alıntısı yap ki nerede ne yaznlış yapılmış tam olarak iyi takip edebilesin.

MMH Forum

Anlatımın için teşekkür ederim şimdi ben modları kurup neler yaptığımı ekran görüntüsü alıp sana bi anlatmaya çalışıcağım tekrar teşekkür ederim yardım ettiğin için :)

MMH Forum

Şimdi ilerlemelerimi şöyle gösteriyim

Alta 4 eklenti koydum sırasıyla 1 - 2- 3 -4

5. yi internete yükleyip link olarak buraya alıyorum

5. Resim için tıkla

MMH Forum

Şimdi yükle diyim mi yoksa yüklemiyimmi ?

Sosyal Öğretmeni

yüklemeyin çünkü haddinden fazla hataya yol açıyor .
Normalde hataya yol açmaması gerekiyor. Yüklemekten vazgeç başka bir sitemap bulup yüklemelisin.

MMH Forum

Yok ki heryeri arıyorum ama site map la ilgili herhangi hiç bilgi yok :(

tarantula901

sitemapınızı kontrol ettim düzgün çalışıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MMH Forum

Teşekkürler abim :)

tarantula901

rica ederim iyi çalışmalar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin