Profil alanına rank ekleme

Başlatan ares, 26 Haz 2019, 15:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ares

Merhabalar, resimde ki alana üye grubuna ait rankı getirmek istiyorum ancak bunu nasıl yapabilirim.
Biraz araştırdım lakin tam olarak bulamadım ya da biraz yanlış bir araştırma yaptım emin değilim. :)

http://prntscr.com/o6xf8k

tarantula901

Display.template.php dosyasından ayarlanıyor siz o kısmı nereye eklemek istiyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ares

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Haz 2019, 16:59Display.template.php dosyasından ayarlanıyor siz o kısmı nereye eklemek istiyorsunuz.

Profil alanında ki yeni üye yazan yere eklemek istiyorum.

Edit, yaptım.

Profile.template.php dosyasında ki
<div class="username"><h4>', $context['member']['link'], ' <span class="position">', (!empty($context['member']['group']) ? $context['member']['group_stars'] : $context['member']['post_group']), '</span></h4></div>
Bu alanda

$context['member']['group_stars'] :
bu kısmı düzenleyerek yapmak istediğimi elde ettim. :)

tarantula901

Ben konu içi profil alanı zannetim neysrki sorunu çözmüşsünüz. İyi forumlar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19