SMF 2.0.15'den 2.1 yükseltme nasıl yapılır ?

Başlatan ByGold, 09 Haz 2019, 21:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ByGold

merhabalar forumu 2.1 yükselticem fakat nasıl yapılır bilmiyorum yardım edebilirmisiniz. yuhphii
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Yüklsetmek istediğinize eminmisiniz şuanda kullandığınız tema uyumlu değilse kullanamayacaksınız temayı.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

tema eskidiği için ve yeni sürüme geçmeyi düşünüyorum yada softclausu beklicem güncelleme gelmesini :)
Bir Umuttur Yaşamak!

soulfather

bende güncelleyeceğim ama kararsız kaldım. geçsem mi geçmesemmi. diye.. eski sitemde baya bir eklenti var ve hala yeni site kurdukça o eski sitemin dosyalarını kuruyorum...

tarantula901

Herşeyden  önce ftp ve db yedeğini kesinlikle sağlam şekilde alın sonradan geri dönüş imkansız gibi birşey oluyor yedek aldıktan sonra.

Ftpdeki tüm ftp dosyalarını eklenti klasoru  hariç smf 2.1 dosyalarıyla değiltirin. ardından upgrade.php olarak siteyi çalıştırın güncelleme yaparken hata olma olasılığı var oyuzden yedeklerinizi sağlam aldığınızdan emin olun. günceleme yaptıktan sonra site 2 1 güncellenmiş olacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

denedim fakat dil türkçe yaptım ama yazılar böyle oldu :( @tarantula901
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Ziyaretçi olarak baktığınızdada aynı sorun var mı.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Tem 2019, 10:45Ziyaretçi olarak baktığınızdada aynı sorun var mı.
Evet aynı sorun var.
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Admin panelden dil ayarı kısmından utf8 seçtiniz mi?

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Veri tabaninin pc ye indirilip duzenlenip yenide sunucuya aktarilmasi lazim :)

ByGold

Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Siteyi 2015den 2.1 geçiştemi bu sorun oldu.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

ByGold

Bir Umuttur Yaşamak!

ramooo19

aynen smf de bazen guncelleme işlemleri sıkıntı çıkartıyor  :S

ByGold

Bir Umuttur Yaşamak!

ByGold

artık phpkfye geçtim bakalım nasılmış merak ettim :)
Bir Umuttur Yaşamak!

tekyürek

Alıntı yapılan: ByGold - 11 Tem 2019, 02:40artık phpkfye geçtim bakalım nasılmış merak ettim :)

Hayirli olsun 

ramooo19

Alıntı yapılan: ByGold - 11 Tem 2019, 02:40artık phpkfye geçtim bakalım nasılmış merak ettim :)
hayırlı olsun peki sitenizin linki nedir