Mesajlarının içeriği görünmüyor

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 08 Ağu 2014, 16:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Sitenin mesajlarının içeriği görünmüyor
siteye yüklediğim hiçbir mesajın içeriği görünmüyor.
Ne yaptımsa içeriği göremiyorum
Ziyaretçi olsam  da görünmüyor üye olarak girsem de normal üye olarak giriş yapsamda içerik görünmüyor.
Mesajı değiştiriyorum değiştiriken içerik ortaya çıkıyor ama kayediyorum içerik görünmüyor.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

tamam düzelttim siz bir duzenleme yaparken bir kodu kaldırmışşınız ondan dolayı mesajlar gözükmüyordu düzelttim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Aslında tam olarak ne yaptığınızı yazsanız çok daha faydalı olur ...
Örneğin Dreamsoldier kardeşimiz de bu sorunla karşı karşıya ama sorunun çözümü konusunda açıklama olmadığı için aynı sorunu yaşayan kişiler sorunlarını çözemiyor. İmkanınız varsa yaptığınız değişiklikleri burada anlatırsanız çok memnun olurum.
Arama motorları üzerlerinden gelen ziyaretçiler eli boş dönmesin.
İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

Dreamsoldier

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 09 Mayıs 2015, 09:07Aslında tam olarak ne yaptığınızı yazsanız çok daha faydalı olur ...
Örneğin Dreamsoldier kardeşimiz de bu sorunla karşı karşıya ama sorunun çözümü konusunda açıklama olmadığı için aynı sorunu yaşayan kişiler sorunlarını çözemiyor. İmkanınız varsa yaptığınız değişiklikleri burada anlatırsanız çok memnun olurum.
Arama motorları üzerlerinden gelen ziyaretçiler eli boş dönmesin.
İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.

ilgilendiğin için teşekkürler kardeşim artık tarantula901 hocam'ı beklemekten başka bir çarem yok sanırım :D siteyide bakım moduna aldım  :P

tarantula901

bu sorun dil sorunu ile ilgili eğer dosyalara değişiiklik yapıp bu sorun çıkmadıysa sorun phpmyadmınle ilgili bir sorun olabilir incelemeden birşey söylemek zor malesef utf8 uyumsuzlugu yada php surum guncellemesi ile oluşan bir hata olabilir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin