Yeni sayfa oluşturma (Custom Action Mod)

Başlatan tarantula901, 13 Ağu 2015, 13:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:Custom Action Mod
Yazar:Norv
Uyumluluk:1.1.16, 2.0 RC4, 2.0.2

Açıklama: Yeni sayfa oluşturmanıza olanak sağlar.

Download:

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

burdaymis mod  :D

ben bunu yükledim 2-3 kez cikmiyor hic bir yerde izinlerde de

schoutboxu da mesela sadece ben görebiliyorum  :)

acaba yükledigim Modforumu yüzünden mi hic biri normal cikmiyor 

tarantula901

panelden ayari var custom diye ozelliklerkisminda olmasi lazim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

yok valla baktim  :o  neyse kaldiriyorum bu modu da birseyler engelliyor bunuda.

Tesekkür ederim 

tarantula901

Engellemiyor eksık yukluyor olabılırsın

yukledıkten sonra Özellikler ve Seçenekler / custom action kısmından ayarları yapmanız gerekıyor

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

iste sorun da Burda Özellikler ve Seçenekler burada cikmiyor ayarlar vs  ::)

tarantula901

eksik yukleniyor demekki Biryerde sorun olmalı

Ücretli Smf Destek İçin

buminc

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Ağu 2015, 13:49Modifikasyon Adı:Custom Action Mod
Yazar:Norv
Uyumluluk:1.1.16, 2.0 RC4, 2.0.2

Açıklama: Yeni sayfa oluşturmanıza olanak sağlar.

Download:

Oluşan sayfanın urlsini site.com/index.php?action=iletisim olarak değil de site.com/iletisim olarak nasıl ayarlarız?

tarantula901

.htaccess dosyası içinde bulunan yada yoksa şu dosyayı oluşturun.

dosyanın içine şu kodu ekleyin.

Redirect 301 /index.php?action=iletisim site.com/iletisim
olarak kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin