Smf form google kayit

Başlatan guven7790, 28 Ara 2019, 11:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

guven7790

Ilk defa Form sitesi acdim google kayit ve site haritasi olusturmamda  yardimci olacak kişiye 20 tllik kontur atabilirim

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Banada şu google kayıt isini bir öğretseniz minnettar kalacağım size...Ama ne kontörum nede param var.. ;D  ;D  ;D
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Bu konuda bu sitede bilgi yok ancak bu konuyu arama motorunda arayabilirsininiz.

Bu kayıtla ilgili çok detay var anlatmak anlatalım ancak google hesabına girince ne yapacaklarınla ilgili bilgi bulursunuz zaten.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tşk hocam...Biliyorum yardım edeceğinizi hiç şüphem yok gerçekten...Allah razı olsun sizden bir çok sıkıntımı giderdiniz zaten,sağolun varolun.

ramooo19

Alıntı yapılan: celalyagmur - 29 Mar 2020, 21:21Tşk hocam...Biliyorum yardım edeceğinizi hiç şüphem yok gerçekten...Allah razı olsun sizden bir çok sıkıntımı giderdiniz zaten,sağolun varolun.

ne yaptınız  kayıt yapabildinizmi googleye  ??

celalyagmur

Alıntı yapılan: ramooo19 - 01 Şub 2020, 18:50ne yaptınız  kayıt yapabildinizmi googleye  ??

Vallahi,google consol girdiğimde ne sitemap var nede sitemap linkleri gönderemiyorum.? Google siteniz getirilemedi diyor.! Bir online sitemap aracı ile Sitemap yaptırdım ana dizine attım sonra googleye consola girip tanıtayım diyorum ama olmuyor birtürlü.!

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 01 Şub 2020, 19:05Vallahi,google consol girdiğimde ne sitemap var nede sitemap linkleri gönderemiyorum.? Google siteniz getirilemedi diyor.! Bir online sitemap aracı ile Sitemap yaptırdım ana dizine attım sonra googleye consola girip tanıtayım diyorum ama olmuyor birtürlü.!

Normalde site tanıtım vs ile ilgili konular mevcut ancak google köklü bir güncelleme getirdi sitemapda bayağı değişti, ben bile karıştırıyorum.

İlk önce yapacağınız şey googleye site sizin olduğunu kanıtlamak onun için bir kod veriyor onu oynaylamak ardından sitemap xml dosyasını ekleyeceksiniz.

Bu konu ile ilgili bir konu oluşturmam gerekiyor, eskiye göre çok değişmiş şuanda bende bilmiyorum incelemeden bir şey söylemem zor siz yinede bir deneyin bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam,google consolda mülk sahipliği için şu dns yi sitene ekle diye birşey verdi.! Nereye nasıl ekleyeceyiğimi araştırdım fakat bulamadım...Yanlız eski CELALYAGMUR.TK  orda kayıtlı duruyor mülk olarak,ama yeni domainimi ekleyemedim.Sahiplik istiyor benden yeni domain için.! İşte dns adresini sitenize ekleyin biz sizi kontrol edeceğiz gerçek sahibimisiniz diye.Ama o dns adresini nereye katılacağını soylemiyor.Sitenize ekleyin diyor sadece.

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 01 Şub 2020, 22:25Tmm hocam,google consolda mülk sahipliği için şu dns yi sitene ekle diye birşey verdi.! Nereye nasıl ekleyeceyiğimi araştırdım fakat bulamadım...Yanlız eski CELALYAGMUR.TK  orda kayıtlı duruyor mülk olarak,ama yeni domainimi ekleyemedim.Sahiplik istiyor benden yeni domain için.! İşte dns adresini sitenize ekleyin biz sizi kontrol edeceğiz gerçek sahibimisiniz diye.Ama o dns adresini nereye katılacağını soylemiyor.Sitenize ekleyin diyor sadece.

Dns olanı değil sağdaki olanından deneyin.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

ramooo19

Alıntı yapılan: celalyagmur - 01 Şub 2020, 22:25Tmm hocam,google consolda mülk sahipliği için şu dns yi sitene ekle diye birşey verdi.! Nereye nasıl ekleyeceyiğimi araştırdım fakat bulamadım...Yanlız eski CELALYAGMUR.TK  orda kayıtlı duruyor mülk olarak,ama yeni domainimi ekleyemedim.Sahiplik istiyor benden yeni domain için.! İşte dns adresini sitenize ekleyin biz sizi kontrol edeceğiz gerçek sahibimisiniz diye.Ama o dns adresini nereye katılacağını soylemiyor.Sitenize ekleyin diyor sadece.
sanırım google tk uzantılı alan adlarını kabul etmıyor 

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 21 Şub 2020, 15:40sanırım google tk uzantılı alan adlarını kabul etmıyor 

ftp erişim varsa ekleyebilir diye düşünüyorum

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Şub 2020, 01:25ftp erişim varsa ekleyebilir diye düşünüyorum

tarafımca defalarca denendi malesef TK uzantılı domainleri hiç bir şekilde kabul etmıyor :(