Ana kategoriye resim ekleme

Başlatan Matchless, 20 Mayıs 2016, 00:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matchless

Arkadaşlar

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=755.0

bu konudaki kodları izliyerek yaptım fakat tüm kategorilerin resmi aynı oldu onu nasıl ayarlarım yardım edecek var mı?

HelloIamSoapy

Merhaba, temanızın images klasörünün içine cat diye bir klasör oluşturun.. sırasıyla resimleri isimlendirin "1.jpg,2.jpg" gibi.

tarantula901

O resim isimlerinin adlari kategori id olmasi gerek
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mayıs 2016, 12:13O resim isimlerinin adlari kategori id olmasi gerek
Hocam beni skypedan ekler misiniz? Veya siz verin ben ekliyeyim. live:hosting16

Matchless

Veya bana kategorinin id sini nereye yazacağımı söylerseniz bi nebze daha açıklayıcı olur.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gohanjaja

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin