Spam Konu Açılması ve İçerik Girilmesi Sorunu

Başlatan turizmtasimacilik, 04 Ksm 2019, 10:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

Alıntı yapılan: tekyürek - 10 Ksm 2019, 16:11Evet inceledim siteyi sifirlamanizi öneriyorum
Bir yerde sorun var  FTP. Filan olmadan anlamak zor yedek alıp sıfırlayın düzelir büyük ihtimal

Sıfırlayın derken neyi kastettiniz anlamadım? Yeniden kurmayımı kastettiniz? Öyleyse onuda yaptım, SQL yedek alıp, sıfırdan kurdum, yedekl SQL 'i geri yükledim, ama bir şey değişmedi.

turizmtasimacilik

Alıntı yapılan: alperen.sl - 10 Ksm 2019, 19:51Forum yöneticisinden güveniklerden spam açabilirsiniz.

Spam Captchta açık, ama spam üye kaydı almaya hala devam ediliyor,
Spam sorusunu açmayı becerebilseyim spam kaydı önlemiş olacaktım ama,

tarantula901

Alıntı yapılan: turizmtasimacilik - 11 Ksm 2019, 00:40Spam Captchta açık, ama spam üye kaydı almaya hala devam ediliyor,
Spam sorusunu açmayı becerebilseyim spam kaydı önlemiş olacaktım ama,

Eğer yapabilirseniz veritabanında şunu aratın.

qa_verification_number

setting tablosunda olması lazım 0 değeri 1 yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

PHPMYADMIN Ara bölümünden veritabanı içerisinde qa_verification_number arattım, bir şey göstermedi / bulunamadı.

Ayrıca başka bir şey keşfettim; başka bir domain altına sıfır yeni SMF forum kurdum, ordada aynı sorun var, spam sorusu ve cevabını orada da oluşturamıyorum...

Bunun nedeni hosting özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir mi?
Olmazsa başka bir hostinge yükleyip oradada test edeceğim.

tekyürek

Ben size deneme bir hesap vereyim orada deneyin

Domaininizi.

ns3.replikacep.com
ns4.replikacep.com

Buraya yonlendirin. Ve domain uzantısını da  bana buradan yazın

Size host bilgilerini özelden göndereceğim