Konu açarken 500 sayfa hatası

Başlatan Charismax, 11 Nis 2021, 18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Charismax

Yeni kurulmuş smf forum sitemde konu açıyorum resim yazı falanda var.. site yapıştırdığım zaman kısa bir donma yapıyor... önizle dediğimde daha önce paylaşılan konu uyarısı veriyor .. sonra gönder dediğimde sayfa beyaz ekran hatası verip siteye ulaşılamıyor 500 hatası veriyor... geri yapıncada konudaki mesajlar silinmiş oluyor.. bunu bazen yapıyor 2.1 rc3 yeni kurulum default tema ...  her smfde mutlaka bir sorun bozukluk var.. her sürümüde denemiş sayılırız bu hatar neden oluyor... insan konu açmaktan soğuyor seri değil hep birşeylerle karşılaşıyoruz..

Bütün smf destek forumları sessiz ölü gibi canlandırın artık sorunları çözelim

Charismax

Halledildi... açtığım bütün konuları kendimiz çözüme kavuşturuyoruz... yinede çok teşekkür ederim..   :)

tarantula901

Alıntı yapılan: Charismaxkonuya flood girmişken çözümü söylüyeyim veya'da sorun neden oldu onu bildireyim arayan olursa...

bu index.php uzantısını kaldırmak için .htacess dosyasına yönlendirme linki atmıştım... normalde sorunsuz çalışması gerekiyordu..
ama ismini tam yazamıycam bu seo url için primaty olması lazım ismi eklentinin yani mood'dun onun kurulu olmasından dolayı link yolları yönlendiği için konulara tıklandığında hata sayfasına atıyordu.. sorunu attığım kodları geri silerek çözmüştüm... eğer php uzantısını istemiyorsanız onun olayıda site sıfırdan kurulduğunda kodları girme... çünkü kategori açıldıktan sonra yaptığınızda linklerin yapısı değiştiği için boş hata sayfasına atıyor..

Sorun çözüldüğü için konu kilitlenmiştir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin