Yeni Site Hakkında

Başlatan Okan2081, 11 Mayıs 2020, 17:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Okan2081

Selamün Aleyküm Sayın Adminlerim.

Ben Bir Radyo Sitesi Açtım. Fakat Sohbet Panelindeki Üyelerin İsmini üye ismi Şeklinde yapamıyorum Mesala İsmi Siyah Dolgusu Kırmızı. sadece Cıblak İsim Şeklinde Cıkıyorr. Diğer Radyolarda Üye İsimleri Hep Renkli Kabartmalı gölgeli Fakat benim Üyeler Sadece Cıplak isimli bunu nerden yapmam gerekiyor bana yardımcı Olurmusunuz..

Kolay Gelsin İyi çalışmalar

tarantula901

Sitenizi girdim güzel ancak şu gifli olayları çok aşırı bir an kafam döndü diyebilirim.

Tam olarak bahsetmiş olduğunuz kısımdan bir  resim eklermisiniz. ne demek istediğinizi anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Sayın adminim ekte resimleri gönderdim  üsttekki benim sohbet panelim üyelerin ismi alttaki paneldeki üye ismi gibi yapmak istiyorum

tarantula901

Bu bahsettiğiniz olay smf ile alakalı bir durum değil değil mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Sohbet paneli ile alakalı, ben anlamıyorumki. Sohbet panelindeki isimleri resimde gönderdiğim şekil renklendirmek istiyorum. Smf olarak bildiğim için buradan yardım istedim. Birde siteye bakmıssınız. Sağlı sollu kenardaki boşlukları sıfırlamak istiyorum başka sorunum yok. Üye isimleri renklendirme ve sayfanın kenar boşluğu.

tarantula901

Görmeden söylemek zor kullanmış olduğun sohbet modunun bir özelliği olabilir, nasıl birşey olduğunu admın panelı var mı yokmu vs hiç bir bilgim olmadığı için yardımcı olamıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Son birşey; sitenin sağdaki ve soladki boşlukları sıfırlama imkanım varmı? Şimdiden ALLAH Razı olsun Hakkını helal et ilgin ve alakan için çok tesekür ederim. Kolay gelsin iyi çalısmalar dilerim

tarantula901

Alıntı yapılan: Okan2081 - 12 Mayıs 2020, 11:23Son birşey; sitenin sağdaki ve soladki boşlukları sıfırlama imkanım varmı? Şimdiden ALLAH Razı olsun Hakkını helal et ilgin ve alakan için çok tesekür ederim. Kolay gelsin iyi çalısmalar dilerim

Siteninin sağ ve solundaki boşlukları azaltma istiyorsanız admin panel kullanılan tema ayarları kısmında  bakabilirsiniz site genişliğini ayarlayarak boşlukları azaltabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

tarantula901  Çok Teşekür Ederim.. Hakkınızı Helal Edin. Hayırlı Akşamlar Dilerim