İleti tabanlı üye grupları

Başlatan caglahanoktar, 08 Nis 2020, 01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caglahanoktar

Herkese iyi geceler, mod ile ek grupları profilde gösterme sorunumu çözdüm lakin ileti tabanlı gruplara üyeler geçiş yapmasına rağmen profilde ek üye olarak ileti tabanlıları gösteremiyorum bunun sebebini bilen var mıdır acaba ? Şimdiden teşekkür ederim.

tarantula901

Admin panelde bulunan "Kullanılan Tema" kısmından "Gruplandırılmış üyelerin grup başlıklarını gizle: kısmı aktif mi kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Nis 2020, 02:24Admin panelde bulunan "Kullanılan Tema" kısmından "Gruplandırılmış üyelerin grup başlıklarını gizle: kısmı aktif mi kontrol edin.
yok abi aktif değil ona rağmen görünmüyorlar sadece üst gruplar görünür halde ek üye grubu olarak

tarantula901

Alıntı yapılan: caglahanoktar - 08 Nis 2020, 02:37yok abi aktif değil ona rağmen görünmüyorlar sadece üst gruplar görünür halde ek üye grubu olarak

Display.template.php de herhangi bir kod kaldırdınız mı? display.template.php eke eklermisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Değişiklik yaptığımı hatırlamıyorum abi, kullandığım temadaki Display.template.php ektedir. Şöyle bir şeyde var onu atlamıyım abi, yeni üyede ilk ileti tabanlı grup gözüküyor başka bir grup eklediğim an ileti tabanlı grubu gözükmemeye başlıyor.

tarantula901

Hiçmi gözükmüyor yoksa eklediğin yeni ileti tabanlı grupmu gözüküyor.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Abi şöyle, yeni biri üye olunca ileti tabanlı grupların ilki otomatik olarak profilinde gözüküyor sonra ona seçtiği ileti tabanlı olmayan bir grubu daha ekliyorum, ileti tabanlı olan grup ondan sonra gözükmüyor

tarantula901

Alıntı yapılan: caglahanoktar - 08 Nis 2020, 02:57Abi şöyle, yeni biri üye olunca ileti tabanlı grupların ilki otomatik olarak profilinde gözüküyor sonra ona seçtiği ileti tabanlı olmayan bir grubu daha ekliyorum, ileti tabanlı olan grup ondan sonra gözükmüyor

İleti sayısına göre olduğundan dolayı sana lazım olan şey birden fazla rank ekleyebilme özelliği olan bir mod o modda şu sanırım.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1024.0

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Evet abi kurdum bunu üst grupları birden fazla gösterebiliyorum ama ben ileti tabanlıları da aynı anda göstermek istiyorum :( çok teşekkür ederim

tarantula901

Alıntı yapılan: caglahanoktar - 08 Nis 2020, 03:08Evet abi kurdum bunu üst grupları birden fazla gösterebiliyorum ama ben ileti tabanlıları da aynı anda göstermek istiyorum :( çok teşekkür ederim

Dediğim gibi ileti tabanlı özelliği ileti sayısına göre oluyor ileti tabanlı olan sadece bir kez gözükür.

Ücretli Smf Destek İçin