shotbox kurdum yazılar büyük görünüyor..

Başlatan batikon, 27 Ara 2017, 21:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batikon

Merhaba arkadaşlar shotbox sohbet eklentisi  kurdum yönetim paneline baktığım zaman yazılar büyük görünüyor,bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Resimden bakarsanız ne demek istediğimi anlarsanız yaznlış birşey yapmak istemiyorum,iyi forumlar...

tarantula901

sadece o kısım o şekildemi yoksa tum farklı yerlerde aynı sekılde buyuk mu?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Ara 2017, 22:51sadece o kısım o şekildemi yoksa tum farklı yerlerde aynı sekılde buyuk mu?
Tarantula kardeşim sadece shotbox öyle diğer yerlerde sıkıntı yok,kurdum o şekilde çıktı

tarantula901

Dil dosyalarını kontrol edin dosyalarında baslangıc <?php sonunda ?> varmi kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 kardeşim modu kaldırdım,kurmayacam.Dediklerini yaptım ama yine aynı oldu.Uğraşmaya değmez.İlgi ve alakan için teşekür ederim.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin