Smf mail sorunu yardım

Başlatan batikon, 06 Mayıs 2016, 22:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batikon

Merhaba 2 gün önceye kadar çalışan smf forum mail sistemi bugün itibarı ile çalışmaz oldu.Ne mail geliyor nede gidiyor.Hosting firmasıyla görüşme yaptım smf kodlarıyla alakalı olabileceğini söylediler.Ne yapacağımı bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.

tarantula901

Smfdenmi kaynakli ogrenmek icin sitede test etme konusu var onu bir deneyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mayıs 2016, 01:12Smfdenmi kaynakli ogrenmek icin sitede test etme konusu var onu bir deneyin
tmm deniyorum kardeşim hemen

batikon

Kardeşim bu hatayı verdi  Mail gonderilemedi mail fonksiyonunda sorun var hostinginizle iletisim kurun.

tarantula901

Öyle direkt atttınız uyarıyı keşke konusuna yazsaydınız :D tam olarak neyden bassettiğinizi anlamaya çalıştım 5 dakka geçti  :D

Uyarıya göre mail() fonksiyonuna hostinginiz izin vermiyor.

Smf'nin diğer eposta ayarlarını yapmanız gerekiyor smtp olanı http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.msg52#msg52

Bu linkte söylenilenleri yaptığında sorunsuz mail gönderimi çalıştı.

Şuradakini uygula hepsi aynı şey sadece yapıpta mail çalıştığından bu linkleri atıyorum http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.msg4178#msg4178
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Merhaba tarantula şimdi üye olurken aktivasyon linki gönderiyor ama site içi mesajlaşma'da sorun çıktı.İletiler gitmiyor alınmıyor yardımcı olurmusun.

tarantula901

Haberdar et kabul etmediysen mail gelmez biryerde mail gidiyorsa mail sorunu yoktur

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mayıs 2016, 18:08Haberdar et kabul etmediysen mail gelmez biryerde mail gidiyorsa mail sorunu yoktur
maillerde sorun yok kardeşim gidiyor geliyor,iletiler gelmiyor gitmiyor

tarantula901

Bunun icin profil ayarlarindan haberdar et butonlarini ve diger ayarlari aktif etmeniz lazim

Ücretli Smf Destek İçin