Kategoriler ve mesajlar bir şekilde görünmüyor

Başlatan SizofErsin, 17 Ara 2020, 21:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SizofErsin

Merhaba arkadaşlar yeni kurduğum bir forum için yardımınıza ihtiyacım var uzun zamandır smf kullanmıyordum ve yeni bir etkinlik can sıkıntısı sebebiyle bir web sitesi kurdum. Kurulum herşey tamam fakat ilerleyen süreçte değişik bir hata ile karşı karşıyayım.

Sorunum şu : Kategorilendirmeyi yaptım alt kategorileri açtım liste halinde dizeledim fakat bir süre sonra o kategoriler ana sayfada görünmemeye başladı ziyaretçiler siteye üye olmadıkları süreçte kategorileri göremiyordu daha sonra üye olsada kategoriler görünmüyor hale geldi bu sorunu bir türlü çözemiyorum.

Linklere girişler var fakat anabölümde görünmüyorlar

Admin ve normal kullanıcı görüşlerini atıyorum

Resimli olarakda şöyle göstereyim.

web sitesi<--

giriş yapıp bakabilirsiniz.

tarantula901

Görünmediği zamanlarda üye izinlerini kontrol ettiniz mi?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SizofErsin

üye izinlerinin normal düzenekte olduğu bir klavuzunuz var mı? ona göre karşılaştırma yapıp kontrol edebilirim. ilgine teşekkür ederim.

tarantula901

Alıntı yapılan: SizofErsin - 17 Ara 2020, 22:00üye izinlerinin normal düzenekte olduğu bir klavuzunuz var mı? ona göre karşılaştırma yapıp kontrol edebilirim. ilgine teşekkür ederim.

Kategoriler kısmından kategoriyi değiştir dediğinizde "İzin verilen Gruplar:" kısmında hangi üyelere izin var kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SizofErsin

Ziyaretçilerin izinleri bu şekilde olması normal değil mi?

tarantula901

Bahsettiğim kategori izinleri kategori düzenleme kısmından hangi kategori hangi üyeye gösteriliyor o kısma bakmanız gerek.

Ücretli Smf Destek İçin

SizofErsin

fikir alışverişi için teşekkür ederim dediğiniz gibi olayı o bölümden çözdüm an itibariyle...

tarantula901

Alıntı yapılan: SizofErsin - 18 Ara 2020, 21:13fikir alışverişi için teşekkür ederim dediğiniz gibi olayı o bölümden çözdüm an itibariyle...

Anladım,sorununuzun çözülmesine sevindim.

Ücretli Smf Destek İçin