SMF için SEO önerisi?

Başlatan CoppeR`, 10 Ksm 2020, 16:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CoppeR`

Sitemi Google'da aradığımda şu şekilde sonuç çıkıyor, aşağıdaki açıklama kısmında anasayfa için benim ayarladığım bir metin, bölüm sonuçlarında bölümün açıklaması veya konu içeriği çıksın tarzı şeyler istiyorum. Nasıl yapabilirim?

tarantula901

Bende sitenin açıklaması Oyuncular burada, sen neredesin? gözüküyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

CoppeR`

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ksm 2020, 19:09Bende sitenin açıklaması Oyuncular burada, sen neredesin? gözüküyor.

Alttaki linkin açıklaması nasıl hocam?

tarantula901

Alıntı yapılan: CoppeR` - 10 Ksm 2020, 23:29Alttaki linkin açıklaması nasıl hocam?

Sitenize kurulu modların listesini alabilirmiyim bir sıkıntı var gibi siteniz için çok önemli her konuda aynı açıklama mevcut
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

CoppeR`

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ksm 2020, 10:42Sitenize kurulu modların listesini alabilirmiyim bir sıkıntı var gibi siteniz için çok önemli her konuda aynı açıklama mevcut

tarantula901

Vbulletin style meta tag modunu kaldırın.

Ücretli Smf Destek İçin

CoppeR`

tarantula901

Alıntı yapılan: CoppeR` - 11 Ksm 2020, 20:34Kaldırdım.

sitenizde meta tağ yada kewyord için manuel işlem yaptınız mı?

Kaldırdığın modun kodlarını manuel olarak kontrol et kalıntı kalmışmı, kalıntı kalmış gibi gözüküyor.

Ücretli Smf Destek İçin

CoppeR`

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ksm 2020, 22:26sitenizde meta tağ yada kewyord için manuel işlem yaptınız mı?

Kaldırdığın modun kodlarını manuel olarak kontrol et kalıntı kalmışmı, kalıntı kalmış gibi gözüküyor.

Aynen description kısmı modlu kalmış, eskisine çevirdim. Bir süre geçsin tekrar kontrol edelim

CoppeR`

Konu linki atınca açıklama kısmına mesajın ilk paragrafını vs. ayarlayabilir miyiz?

tarantula901

Alıntı yapılan: CoppeR` - 12 Ksm 2020, 19:58Konu linki atınca açıklama kısmına mesajın ilk paragrafını vs. ayarlayabilir miyiz?

bu bahsettiğiniz tam olarak neresi için tam anlaymaadım cunku

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM_@

Hocam uzun süre sonra tekrar forum kurdum ama SMF nin indexlenmesini hızlandırabilmek için geçmiş forumlarımda aşağıdaki modları öncelikli olarak kurardım ve faydasını görmüştüm. Tabiki sadece mod kurulumu ile malumunuz iş bitmiyor. Forumunuzu sürekli özgün ve güncel tutmanız gerekmekte.

* Pretty urls
* Sitemap
* MetaTags Modification
* Tagging System
* Seo hhy

CoppeR`

Gördüğünüz gibi alt bölümlerim de indexlendi fakat açıklamalarını bölüm açıklaması yapmak istiyorum, bunun için hangi modu kullanmalıyım?

tarantula901

Ekteki dosyayı kullanabilirsin google daha düzgün indexlesin diye siz meta tagların ayarlarına dokunmuşsunuz.

Attığınız en son resim googlenin sitenize göre eklediği birşey ziyaretçiye  en çok ziyaret edılen syafalara gore ındex yapmış

Ücretli Smf Destek İçin