Forum yedekleme başka host ve domaine taşıma.

Başlatan MrTs, 08 Ksm 2020, 01:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MrTs

1 yıllık free bir domain alıcam fakat her yıl bitimine yakın forumu yedekleyip yeniden bedavaya alacağım domaine taşımak istiyorum böyle birşey mümkünmüdür aynı zamanda hosting firmasının kapanma vb. durumlarına karşıda başka bir hostada taşıyabilirmiyim ? (konular bölümler üyeler vs. komple tüm forumu taşımak istiyorum.)

tarantula901

İstediğin zaman istediğin domaini yada hostingi süresi dolunca yada süresine dolmaya yakın farklı hosting firmasına taşıyabilirsiniz.

Ftp ve db yedekleyip farklı hostingi sitenizi taşıyabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MrTs

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Ksm 2020, 01:50İstediğin zaman istediğin domaini yada hostingi süresi dolunca yada süresine dolmaya yakın farklı hosting firmasına taşıyabilirsiniz.

Ftp ve db yedekleyip farklı hostingi sitenizi taşıyabilirsiniz.

ftpden zaten yedek alıyorum dbyi nasıl yedekleyebilirim ?

tarantula901

Alıntı yapılan: MrTs - 08 Ksm 2020, 04:28ftpden zaten yedek alıyorum dbyi nasıl yedekleyebilirim ?

Hosting tarafından isterseniz hostinginizden yardım alabilirsiniz.

Cpanel kullanıyorsanız yedekleme kısmından veritabanı yedeğini alabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin