Kod ile konu açma

Başlatan Principles, 27 Ağu 2020, 17:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Principles

Merhaba, kod ile bir form yazıyorum ve bu formdaki sonuçlara göre forumda belirli bir kategori içerisine sistemin konu açmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Örnek bir konu atarsanız da inceleyip yapabileceğimi düşünüyorum.

Şu ana kadar yazdığım kodu aşağı attım, yardımcı olursanız sevinirim.

Principles

Principles

Tekrardan merhaba, konuyu açıyorum fakat konunun içine girdiğimde okundu olarak işaretlenmiyor, ana sayfaya girdiğimde kategorinin yanında hala "YENİ" yazıyor. Sanırım veritabanında bir değeri yanlış veya eksik girdim. Bu konuda bilgisi olan var mı? @tarantula901

tarantula901

Alıntı yapılan: Principles - 28 Ağu 2020, 10:09Tekrardan merhaba, konuyu açıyorum fakat konunun içine girdiğimde okundu olarak işaretlenmiyor, ana sayfaya girdiğimde kategorinin yanında hala "YENİ" yazıyor. Sanırım veritabanında bir değeri yanlış veya eksik girdim. Bu konuda bilgisi olan var mı? @tarantula901

yeni konu olarak göstermesine seveb olan değeri bulup ona göre ayarlsman getek
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin