Temanız SMF 2.1.1 ile uyumlu olduğunu göstermiyor.

Başlatan garfieald, 20 Mar 2022, 19:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Temanız SMF 2.1.1 ile uyumlu olduğunu göstermiyor. Lütfen tema yazarıyla iletişime geçin.

Hatası alıyorum. Eski temaları kullanmak istiyorum inferno_20rc4 örneğin. Fakat bu hatayı alıyorum.

Artık eski temaları kullanamayacak mıyız? Çözümü var mı?

tekyürek

Alıntı yapılan: bangbang - 20 Mar 2022, 19:41Temanız SMF 2.1.1 ile uyumlu olduğunu göstermiyor. Lütfen tema yazarıyla iletişime geçin.

Hatası alıyorum. Eski temaları kullanmak istiyorum inferno_20rc4 örneğin. Fakat bu hatayı alıyorum.

Artık eski temaları kullanamayacak mıyız? Çözümü var mı?

Tema yazari  gunceller ise kullanabilirsiniz 

garfieald

Tema çok eski yazarın umrunda olacağını zannetmem zaten ortak indirme linki falanda yok eski arşivimde kalan bir dosya.

Hala kullananlar var ama eskiden kurmuş oldukları için devam edebiliyorlar sanırım 2.0.17de kalmışlar mesela...

yeni temaları nerden bulabiliriz?

SÜRÜM DÜŞÜRME GİBİ BİR ŞEY YOK MUDUR?

tekyürek

Surum düşürme malesef yok  eski yedeginiz var ise yukliyebilirsiniz

Sürüm dusurmek yerini buradan tema indirebilirsiniz 25 den fazla tema var 2.1.1 icin https://custom.simplemachines.org/index.php?action=themes

Yada benim paylastigim temayi yukleyin zalim tema : https://www.smf.gen.tr/smf/index.php?msg=20270

garfieald

2.1.1'e geçildiği için artık eskide kalmış temaları kullanamayacağız anladığım kadarıyla. Oradan bir tema indirdim. Teşekkürler.

garfieald

Yani şuan istesek smf 2.0.18 ve ona uyumlu temaları kullanamaz mıyız. Çok saçma nekadar değişmiş... 3-5 ay evvel böyle değildi yeni birşeymi?

tekyürek

Alıntı yapılan: bangbang - 21 Mar 2022, 00:36Yani şuan istesek smf 2.0.18 ve ona uyumlu temaları kullanamaz mıyız. Çok saçma nekadar değişmiş... 3-5 ay evvel böyle değildi yeni birşeymi?

2.0.18 ile 2.1.1 arasında çok fark var temalar birbirine uymaz  uymuyorduda zaten

Yeni temalar indirip kullanabilirsiniz

Relies_

2.0.19 yükleyip kullanabilirsiniz, samp forumu olacak buyuk ihtimal 2.1.1 cogu özelligini kullanmayacaksiniz zaten.

garfieald