SSI ile sayfa oluşturmak.

Başlatan Wyh, 13 Ara 2020, 18:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Wyh

Merhabalar,
SSI.php kullanarak bir sayfa oluşturdum, sayfayı subs.php'den menüye ekledim ancak sayfaya girince menüde active olmuyor. Yani

<li id="button_marketsayfasi" class="active ">
<li id="button_home">

olması gerekirken

<li id="button_marketsayfasi">
<li id="button_home" class="active ">

oluyor, yani sonradan eklediğim bir sayfaya girince menüde hala forum anasayfasındaymışım gibi algılıyor.

Wyh

Sorun çözülmüştür, sorun internette epeyce arayıp çözüm bulamadığım bir sorun bu yüzden çözümünü yazıyorum.

subs.php 'de adresin devamında ?action=sayfaadi eklerseniz o sayfaya girdiğinizde menüdede o sayfadaymışsınız gibi görünürsünüz, .htacces ile sayfaadi.php?action=sayfaadi 'nide /sayfaadi/ ne çevirerek görüntü kirliliğinide giderebilirsiniz.

tarantula901

Alıntı yapılan: Wyh - 13 Ara 2020, 20:32Sorun çözülmüştür, sorun internette epeyce arayıp çözüm bulamadığım bir sorun bu yüzden çözümünü yazıyorum.

subs.php 'de adresin devamında ?action=sayfaadi eklerseniz o sayfaya girdiğinizde menüdede o sayfadaymışsınız gibi görünürsünüz, .htacces ile sayfaadi.php?action=sayfaadi 'nide /sayfaadi/ ne çevirerek görüntü kirliliğinide giderebilirsiniz.

Teşekkürler sorununuza çözüm bulupda paylaştığınız için
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin