Gelişmiş Yazı Editörü ya da WYSIWYG Arıyorum

Başlatan Him74, 15 Mar 2016, 21:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

tarantula901

Suanda kullanilan editorun ne tur eksigi var default editorde bircok ozelligi mevcut
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Hocam, wordden kopyala yapıştır yapıldığında yazı darmadağın olmakta.. Bunun gibi sıkıntı yaşanılan birkaç problem var da tam olarak anımsayamıyorum şimdi. İstediğim editör buradaki editör gibi diyebilirim.

tarantula901

admin panelden / İletiler ve Konular / İleti Ayarları / WYSIWYG editörü devre dışı bırak / kısmı aktifmi pasif kontrol et aktif etmeniz gerekiyor. sonra editorde bir buton çıkacak mouse benzer o söylediğiniz şekilde kullanmanıza olanak verecek.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

İşaretli değildi işaretledim ama malesef editörde bahsettiğin özelliği göremedim.

Him74

Hocam bahsettiğiniz butonu editörde buldum, lakin görünümü falan değiştirmiyor.

tarantula901

dediniz ya worden aldığınız resimleri vs yapıştırmak için o özelliğini kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2016, 22:46dediniz ya worden aldığınız resimleri vs yapıştırmak için o özelliğini kullanabilirsiniz.

Bilgi için teşekkürler hocam. :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin