SMF 2.0.8 Yayınlandı

Başlatan tarantula901, 19 Haz 2014, 01:57

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

19 Haz 2014, 01:57 Son düzenlenme: 19 Haz 2014, 02:22 Administrator
Simple Machines Forum 2.0.x serisi için yeni bir yama yayımlamıştır. Bu yayımlanmış sürümümüzü 2.0.8'ye getirmiştir.Bu yama 2.0.7 sürümünün sebep olduğu performans sorunlarına, aynı zamanda mysql 5.6 ve daha üst sürümlerinde meydana gelen bölümlerin rastgele diziliminin çözülmesi üzerinde yoğunlaşmıştır. Aynı zamanda üye listesinde geçersiz veri ile arama yapılması sounucu oluşan veritabanı hatalarını düzeltmiştir. Kullanıcıların karşılaştıkları bellek kullanım sorunları ve beyaz ekran hatalarında gelişmeler göreceklerdir. 2.0.7 'de olduğu gibi bu yama da hata çözmeye yöneliktir ve güvenlik yaması değildir, fakat performans açısından 2.0.8'e güncellemenizi öneririz.Siteyi 2.0.8'e Nasıl güncellenir:

Güncelleme çıktığında admin panelde 2.0.8 surumunu çıktığı ile ilgili bir uyarı çıktığını farkeceksiniz.

Admin panelde packages kısmına girin paketler kısmında Son Paketler uste surum ıle ılgılı bır uyarı cıkması gerekıyor.

Eğer çıkmadıysa ozaman sımplemachınesten bılgı alınmadıgından dolayıdır onun ıcın yapmanız gereken.


Admin panelde Zamanlanmış Görevler kısmına tıklayın. Simple Machines Dosyalarını Al karşısındaki Şimdi Çalıştır kutucuğuna tıklayın ve alttan şimdi çalıştıra tıklayın.

sonrasında admın paneldekı packages kısmına gidin.

Şu sekılde bir uyarı olacak

Memory issues encountered with SMF 2.0.7, some MySQL 5.6 compatibility issues and a rare bug with the memberlist search feature have been fixed. You can install this patch (click here to install) to fix your forum and update it to 2.0.8.

this patch (click here to install) Kısmına tıklayın paket yuklenmiş olacak paketı paket yukler gıbı yukleyerek guncellenmıs olacaksınız.
06ensar

teşekkürler bilgilendirme için..

tarantula901

şu anda 2 0 9 çıktı tabı buradakı guncellemeyı okudunuz heralde