500 Hatası Dahili Sunucu Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 13 Nis 2015, 22:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Bu hatadan bol bol almaya başladım. Sorun 4 site için de geçerli.
Okullar açıldı ya sorunlarda başlar.................
Ne yapacağız

Bazen de aşağıdaki hatayı alıyorum:

Alıntı YapInternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@dinogretmeni.egitiminyeri.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Alıntı Yap500 Hatası - Dahili Sunucu Hatası
Herkes göründüğü gibi değil.

deleter20

500 hatası %99 hostla ilgili bir problemden kaynaklanır. hostunuzla gorusun çözerler zaten

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ben hangi bakımı yaparsam yapıyım sonuç değişmiyor. Sorunu hostçu çözüyor.
Önbellekler vb. temizlenip sunucu yeniden başlatılınca sorun şuan için düzeldi.

tarantula901

soylediklerim olasilikdi sizin yappabileceginiz ise yaramiyorsa iletisime gecilir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Eyl 2015, 17:30soylediklerim olasilikdi sizin yappabileceginiz ise yaramiyorsa iletisime gecilir

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

sürekli aşağıdaki hatayı alıyorum
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@golbasi.egitiminyeri.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

yada: aşağıdaki hatayı alıyorum

500 Hatası - Dahili Sunucu Hatası
Sunucu bu isteği tamamlamak için izin vermedi beklenmedik bir şey karşılaştı.

Ne yapıyorsam sorun çözülmüyor.
Yetkilerere bildiriyorum. Tamam yaptık diyorlar siteler açılıyor bir gün en fazla 2 gün sonra 3 / 5 konu açınca siteler yine aynı konuma geliyor.

medeniyetmuhendisi

Hocam selamlar,
bende aylardır aynı sorunla karşılaştım forum forum sorunumu anlattım ama çözümü olmadı zaten forumlarda sizde gezerken açtığım konuları görmüşsünüzdür..

natrohost kullanıyordum ama sürekli 500 hatası alıyordum şuan host firmamı değiştirdim yaklaşık 3-4 ay oldu maşallahı var sitenin tek bir tane bile 500 hatası almadım..

size tavsiyem host firmanızı değiştirmeniz.

Ayrıca

https://www.facebook.com/medeniyetmuhendisi

adresinden bana ulaşabilirseniz sevinirim hocam smf konusunda birbirimize yardımcı olmaya çalışırız en azından.

Sosyal Öğretmeni

Alıntı Yapmedeniyetmuhendisi
ilgin için teşekkür ederim. Şuan için ben de hostu değiştirdim sorun çözülmüş görünüyor. Eğer yine aynı sorun olursa artık ne yapalım buradan da ayrılır başka bir hostçu buluruz.