smf Eposta gonderme kesin çözüm

Başlatan tarantula901, 22 Haz 2014, 02:35

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

yabancikiz

Bende  de hiç biri yaramadı hocam. firmaya mail attım bakalım.

tarantula901

firmaya ticket atın mail fonsiyonu kapalımı diye kapalı ise mecburen smtp olanı kullanacakınız onun içinse ticket atın bakalım ne cevap verecekler

omuforum.net

bende 1 ve 3 yöntemi denedim olmadı malesef mailleri aktif olarak kullanıyorum cpaneldeki ama bu sizin dedıgınız ayarların acık olup olmadıgını anlıyabılcegımız bır yontem varmıdır

tarantula901

Mail gönderip göndermediğini test ettiniz mi

omuforum.net

cpanel mail hesaplarımdan bahsedıyorsanız az once manuel mesaj gonderdım gonderıyor

tarantula901

Cpanel mail hesaplarından bahsetmiyorum mesela sitenizden mail adreslerine mail  gidiyormu demek istedim

omuforum.net

Cpanel mail hesaplarından bahsetmiyorum mesela sitenizden mail adreslerine mail  gidiyormu demek istedim
sıfremı unuttum ile kontrol ettim ama mailime gelmedi başka bir test yöntemi varmı sitede

tarantula901

Hosting adını öğrenebilirmiyim.

omuforum.net

Hosting adını öğrenebilirmiyim.
yalnız hosting kurumsal degil bireysel  mail.korkukapani.com

tarantula901

Vdsmi kullanıyorsunuz

omuforum.net

Vdsmi kullanıyorsunuz
host sahibi ben degılım arkadaş buyuk biir ihtmal vds ama pek bilgim yok sormadım

tarantula901

Onu öğrenmeniz gerekiyor vds ise vdsden ayarlarını yapılması gerekiyor yada mail fonksiyonu açıkmı değilmi bilmek gerekiyor.

eğer mail sorunu yoksa üsteki ayarlarla eposta gönderme sorunsuz gönderilmektedir.

kullanmış olduğunuz panel hangisi

omuforum.net

cpanel buyuk bır ıhtımal eger kodlarda sıkıntı yoksa maıl fonksıyonu aktıf degıldır maıl atarım acarlar

tarantula901

aynen öyle yapın ayarlarında eksıklık olabılır.sız yınefd sorun bakalım maıl fonk acıkmı dıye

omuforum.net

aynen öyle yapın ayarlarında eksıklık olabılır.sız yınefd sorun bakalım maıl fonk acıkmı dıye
dediğiniz ayarları değişdikden sonra contack iletişim modu da çalışmıyor eski ayarları yapdım php baglantı noktası 25 ve cpnanel k.adı şifre girdim contackda çalışmıyor artık

Yukarı git