Bildiri

Başlatan lork, 24 Kas 2018, 14:59

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lork

Merhabalar eklere koydum resmdeki kısmı doldurunca yetkili yetkisi olanlara pm gitmesini istiyorum

tarantula901

Smf dışı bir özellik olduğu için böyle bir mod bilmiyorum bu tür bir mod yapılır ancak bu özelliği herkes kullanmayacağı için kimse uğraşmaz ya ücretli yaptıracaksınız. Yada haberler bültenlerden yetkili yetkisizi ayarlayarak pm gönderebilirsiniz.
Pm'den ve Skypeden istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

buyuknet

lork

Smf dışı bir özellik olduğu için böyle bir mod bilmiyorum bu tür bir mod yapılır ancak bu özelliği herkes kullanmayacağı için kimse uğraşmaz ya ücretli yaptıracaksınız. Yada haberler bültenlerden yetkili yetkisizi ayarlayarak pm gönderebilirsiniz.
Böyle bişiy yok zaten bu kısmı doldurunca o bilgileri pm olarak iletsin istiyorum

tarantula901

Alıntı
Smf dışı bir özellik olduğu için böyle bir mod bilmiyorum bu tür bir mod yapılır ancak bu özelliği herkes kullanmayacağı için kimse uğraşmaz ya ücretli yaptıracaksınız.
Pm'den ve Skypeden istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

buyuknet

lork

Şöyle bişi olmazmı hiç mi yok
Adam dolduruyor sonra metin belgesine doldurduğu şeyler yazıyor onuda yetkililer bi şekilde görüyor

tarantula901

söyle bir mod var liste şeklinde alanları seçiyorsunuz sonrasında ona göre dolduruluyor ve kaydet yada gönder dedikten sonra konu olarak açılıyor ama modun adını hatırlayamadım.

Ücretli Smf Destek İçin

buyuknet

lork

söyle bir mod var liste şeklinde alanları seçiyorsunuz sonrasında ona göre dolduruluyor ve kaydet yada gönder dedikten sonra konu olarak açılıyor ama modun adını hatırlayamadım.
O mod lazım bana.

bangbang

O istediğiniz mod bu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1279

fakat bu tasarıma ve sayfaya entegre nasıl edilir bilmem edilmez ztn.

lork

Tşk domain + hostu alınca deniycem

tekyürek

Tşk domain + hostu alınca deniycem
Merhaba smf ile uyumlu hosting tegmin edebilirz
Ucretsiz sitwnizi kurar teslim ederiz dilerseniz

Asadaki konuyu inceleyebilrsiniz
http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2530.0

ramooo19

O istediğiniz mod bu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1279

fakat bu tasarıma ve sayfaya entegre nasıl edilir bilmem edilmez ztn.
evet mod bu ama 2.0.15 ve üst sürümlere göre uyarlanması lazım aksi halde kullanılamaz :(

bangbang

emulator ile kullanılabilir. her şeyi yeni sürüme kim uyarlasın..

tarantula901

emulator ile kullanılabilir. her şeyi yeni sürüme kim uyarlasın..
Emulator sorunsuz kuruluyorsa sorun yok.

Ücretli Smf Destek İçin

buyuknet