SMF Yükleme Sorunu

Başlatan dexcj, 18 Ksm 2018, 01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dexcj

Merhaba,

en az 250 kere smf yüklemişimdir az önce bir hatayla karşılaştım ilk defa görüyorum. kurulum düzgün şekilde bitiyor install dosyası siliniyor. daha sonra ana sayfaya gittiğimde resimler görünmüyor sadece text olarak site geliyor. tema üzerindeki herhangi bir resmin adresine baktığımda yol olarak ip adresi atıyor ve Smf/ klasörü içinde arıyor. smf diye bir klasörüm yok ana dizinde yer alıyor http://127.0.0.1/smf/Themes/default/images/smflogo.png.

Denediğim yöntemleri yazayımki iki kere iş olmasın, ftp programım Binary moda alıp tekrar yükledim. kurulum dosyasını ve güncel türkçe dil paketini yeniden indirim. Türkçe dil paketi olmadan denedim. UTF-8 olmadan kurdum. hiçbiri çözüm yaratmadı

şimdiden teşekkürler

Edit: Arkadaşlar rapairsettings.php ile çözdüm olayı da, neden böyle bir şey oluyor bilen var mı?

tekyürek

Sorunsuz bir hesap acip verebilirim istiyorsaniz

dexcj

usta, şuan site iyi durumda ilginize teşekkür ederim.

2006 dan beri birçok smf site kurdum, kurduğum her site index yedi. denemediğim şey kalmadı. Default tema kullandım mod eklemedim birçok hosting firması değiştirdim. sonunda tabiri caizse bıktım ve elimi ayağımı çekmiştim. Şuan tekrar bir site kurdum ufaktan bi projem var. site açıkları hakkında bilgisi olan varsa sitemin ismini pm atabilirim. ve eğer bu da giderse hosting paketim bitmek üzzere. Şu senin imza daki olayı deneyeceğim. çok bilmek çok yanılmaktır bundan yola çıkarak kurulumu sana devredeceğim.

tekyürek

özelten pm atılmıştır

tarantula901

Alıntı yapılan: dexcj - 18 Ksm 2018, 20:45usta, şuan site iyi durumda ilginize teşekkür ederim.

2006 dan beri birçok smf site kurdum, kurduğum her site index yedi. denemediğim şey kalmadı. Default tema kullandım mod eklemedim birçok hosting firması değiştirdim. sonunda tabiri caizse bıktım ve elimi ayağımı çekmiştim. Şuan tekrar bir site kurdum ufaktan bi projem var. site açıkları hakkında bilgisi olan varsa sitemin ismini pm atabilirim. ve eğer bu da giderse hosting paketim bitmek üzzere. Şu senin imza daki olayı deneyeceğim. çok bilmek çok yanılmaktır bundan yola çıkarak kurulumu sana devredeceğim.

Sitemize hoşgeldiniz eski smfcilerdensiniz sanırım. Eskisi gibi smfde kolay kolay index yemezsiniz  yenilen indexler smf dışı bir açıktan sitenize index atılmıştır. şuanda bilinen smf açığı bulunmuyor en sorümü kullandıkça sorun yaşamazsınız.

Hosting alırken güvenliği üst düzeyde  olan hosting almak en mantıklısı.

Bu arada site adresinizi gizlemenize gerek yok, sizin sorularınıza destek verebilmek içinde site adresiniz bazen gerekebiliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dexcj

çok uğraşmıştım smf ile, dediğiniz gibi değişkenlikler göze çarpıyor. Ama bana 1.x ler daha kararlı gibi geldi. https:/www.neverwintertr.xyz domain im. profile de ekleyeceğim. şu son kurulumu bir süre denedikten sonra arkadaşın hostinge taşıyabilirim.